products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ 1000m rj45 switch box ] همخوانی داشتن 26 محصولات.
خرید جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی آنلاین سازنده

جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوییچ توپی فیبر نوری
انتساب پین PoE: 1/2 (V +) ، 3/6 (V-)
پایگاه داده آدرس IP: 4000
بسته بافر حافظه: 2.75 مگابایت
رطوبت ذخیره سازی: 10٪ ~ 95٪
خرید 60 کیلومتر انتقال 6 پورت سوئیچ اترنت 10/100 / 1000M آنلاین سازنده

60 کیلومتر انتقال 6 پورت سوئیچ اترنت 10/100 / 1000M

قیمت: Negotiable MOQ: 1 قطعه
نام: سوئیچ اترنت صنعتی 6 پورت 10/100/1000M
مواد: فلز
دمای کاری: -40 ℃ ~ + 85 ℃
ولتاژ ورودی: DC 9-36V
کلاس ایمنی: IP40
VIDEO خرید سوئیچ مداربسته 8 پورت 52 ولت صنعتی ، سوئیچ فیبر POE با 4 پورت SFP UPLINK آنلاین سازنده

سوئیچ مداربسته 8 پورت 52 ولت صنعتی ، سوئیچ فیبر POE با 4 پورت SFP UPLINK

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: سوئیچ Poe سوئیچ شبکه 8 پورت
پورت های SFP: 4 * بنادر SFP
پورت های پو: IEEE 802.3af / at در روشن کردن 1 ~ 8 پورت RJ45
منبع تغذیه: 48 ولت (حداکثر 52 ولت)
اطلاعات مکانیکی: پوسته فلزی موج دار
VIDEO خرید استاندارد CE CE Standard Unmanaged POE Switch 5 Port Gigabit 10/100 / 1000M آنلاین سازنده

استاندارد CE CE Standard Unmanaged POE Switch 5 Port Gigabit 10/100 / 1000M

قیمت: Negotiable MOQ: 1 قطعه
نام: 5 سوئیچ شبکه POE صنعتی PO
بعد، ابعاد، اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر
پورت شبکه:: بنادر 4 * RJ45
درگاه فیبر: 1 * پورت SFP
دمای کارکرد: -40 + 85 85
خرید اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری آنلاین سازنده

اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ شبکه فیبر نوری
نرخ: اترنت گیگابیت
نوع نصب شده: دسکتاپ
رنگ: سیاه
پورت های RJ45: 2 قطعه
خرید هاب سوئیچ صنعتی دو فیبر کانکتور POE SC با 2 پورت RJ45 آنلاین سازنده

هاب سوئیچ صنعتی دو فیبر کانکتور POE SC با 2 پورت RJ45

قیمت: Negotiable MOQ: 1 قطعه
نام محصول: سوئیچ شبکه پو هاب سوئیچ صنعتی
نرخ انتقال: گیگابیت
پورت ها: 1 * SC دو درگاه فیبر + 2 * RJ45 پورت
عملکرد: پشتیبانی از PoE 15.4W/30W
منبع تغذیه: DC 48-52 V
خرید سوئیچ شبکه صنعتی 10/100/1000Mbps با دو پورت فیبر و چهار پورت RJ45 آنلاین سازنده

سوئیچ شبکه صنعتی 10/100/1000Mbps با دو پورت فیبر و چهار پورت RJ45

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: 10/100/1000Mbps دو پورت فیبر و چهار پورت RJ45 سوئیچ شبکه فیبر نوری گیگابیتی
دمای عملیاتی: -40℃~ +85℃
کلاس ایمنی: IP40
منبع تغذیه: 9-36VDC
مواد: فلز
خرید سوئیچ شبکه صنعتی 8 پورت گیگابیت بدون کنترل با بنادر RJ45 با سنجش خودکار آنلاین سازنده

سوئیچ شبکه صنعتی 8 پورت گیگابیت بدون کنترل با بنادر RJ45 با سنجش خودکار

قیمت: Negotiable MOQ: 1
پورت اترنت: 8
نام محصول: سوئیچ شبکه صنعتی گیگابیت 8 پورت بدون مدیریت
اتصال معکوس: پشتیبانی
پهنای باند سیستم: 40 گیگابیت بر ثانیه (ترافیک غیر ترافیکی)
دمای کار: -45 ~ 85
VIDEO خرید مبدل رسانه اترنت 2 پورت صنعتی 10/100 / 1000M ولتاژ گسترده پشتیبانی می کند آنلاین سازنده

مبدل رسانه اترنت 2 پورت صنعتی 10/100 / 1000M ولتاژ گسترده پشتیبانی می کند

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل رسانه اترنت صنعتی 2 پورت 10/100/1000M
دمای عملیاتی: -40 ~ 85 ℃
ورودی برق: 9-36VDC
ضدآب:: IP40
اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی‌متر
خرید مینی سایز 6 پورت اترنت سوئیچ Din Rail Mount درجه صنعتی برای فضای باز آنلاین سازنده

مینی سایز 6 پورت اترنت سوئیچ Din Rail Mount درجه صنعتی برای فضای باز

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: 2 SFP و 4 RJ45 Port Gigabit صنعتی سوئیچ Poe کنترل نشده
زمان گارانتی: 3 سال
استاندارد پو: POE AT / AF
منبع تغذیه: 48-52VDC
راه سوار شده: نصب DIN-Rail
1 2 3 Next > Last Total 3 page