products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ gbic sfp module transceiver ] همخوانی داشتن 1 محصولات.
خرید فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM آنلاین سازنده

فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: ماژول گیرنده گیرنده SFP
رنگ: اسلیوی
نوع فیبر: SM ، فیبر دوتایی
طول موج: 1310nm
فاصله: 20 کیلومتر
Total 1 page