توجه! هشدار اپیدمی سازمان جهانی بهداشت؛ بسیاری از کشورها اعلام کردند پروازها لغو شده است

December 3, 2021

آخرین اخبار شرکت توجه! هشدار اپیدمی سازمان جهانی بهداشت؛ بسیاری از کشورها اعلام کردند پروازها لغو شده است

در حال حاضر، نوع جدیدی از کروناویروس جدید زنگ خطر را در سراسر جهان به صدا درآورده است.Omicron - این یکی دیگر از شیوع ویروس جدید تاج پس از دلتا است.

این نوع دارای تعداد زیادی جهش است که دو برابر دلتا است.رسماً آن را "بدترین گونه ای که تاکنون دیده ایم" نامید.تصویر زیر مقایسه سرعت انتشار Omicron و Delta است:

آخرین اخبار شرکت توجه! هشدار اپیدمی سازمان جهانی بهداشت؛ بسیاری از کشورها اعلام کردند پروازها لغو شده است  0

                                                  بیش از 20 کشور ممنوعیت ورود صادر کردند، پروازها لغو شدند

این سویه جهش یافته هوشیاری جهانی بالایی را برانگیخته است.به شدت از انتشار سویه جهش یافته ویروس تاج جدید جلوگیری می کندOmicron به یک هدف جدید برای پیشگیری از اپیدمی جهانی تبدیل شده است.
تاکنون، دولت‌های حدود 20 کشور و منطقه از جمله بریتانیا، سوئیس و روسیه به‌طور متوالی محدودیت‌هایی برای ورود پروازها و مسافران از کشورهای جنوب آفریقا صادر کرده‌اند یا در حال آماده‌سازی برای اعمال محدودیت‌های ورود هستند.
اقتصاد جهانی ضربه ناگهانی خورد و تجارت و لجستیک بین المللی بار دیگر زنگ خطر را به صدا درآورد!

اسرائیل: پس از کشف نوع جدیدی از سویه ویروس در این کشور، شهروندان این کشور از سفر به آفریقای جنوبی منع شدند.در بیست و هشتمین به وقت محلی، اسرائیل تصمیم گرفت ورود همه خارجی ها را به این کشور ممنوع کند.این ممنوعیت به مدت 14 روز ادامه خواهد داشت.

ژاپن: طبق گزارشی از ایستگاه تلویزیونی TBS ژاپن، با توجه به گسترش جهانی این بیماری Omicronسویه ویروس تاج جدید جهش یافته، ژاپن اعلام کرد که برای همه کشورها، ورود اتباع خارجی در حال حاضر اصولاً به حالت تعلیق درآمده است.ژاپن از ساعت 0:00 روز 30 نوامبر، ورود اتباع خارجی از سراسر جهان را به این کشور ممنوع کرده است."و تا زمانی که اوضاع بهتر شود ادامه خواهد داشت.

ایالات متحده: دولت ایالات متحده محدودیت های سفر را برای شهروندان 7 کشور از جمله آفریقای جنوبی در 29 نوامبر اعمال کرد.
بریتانیا: دولت در بیست و ششم اعلام کرد که از آن روز به بعد، پروازهای آفریقای جنوبی و 5 کشور اطراف آن از ورود به این کشور منع خواهد شد و افرادی که دارای سابقه سفر مرتبط هستند باید تحت آزمایش اسید نوکلئیک و قرنطینه قرار گیرند.
اتحادیه اروپا: رئیس کمیسیون فون در لاین در 26 ام بیانیه ای صادر کرد مبنی بر اینکه گونه جهش یافته ممکن است ظرف چند ماه در سراسر جهان گسترش یابد.اتحادیه اروپا تصمیم گرفت مکانیسم "ترمز اضطراری" را برای تعلیق پروازها به و از هفت کشور در جنوب آفریقا فعال کند، این هفت کشور شامل آفریقای جنوبی، موزامبیک، نامیبیا، زیمبابوه، بوتسوانا، لسوتو و سوازیلند هستند.
سوئیس: در بیست و ششم اعلام شد که تمامی پروازهای مستقیم از بوتسوانا، آفریقای جنوبی و سایر کشورها برای مدت نامحدودی ممنوع خواهد شد.

فصل اوج حمل و نقل است و حمل و نقل و تدارکات در بسیاری از کشورها هنوز در بنادر دریایی و خطوط حمل و نقل مشغول است و ممکن است لجستیک تحت تأثیر قرار گیرد.OLYCOM به موقع به وضعیت همه گیر خارجی توجه می کند و ترتیب حمل و نقل را به موقع تنظیم می کند!

یادآوری می‌کنم که محموله‌ها را به‌طور منطقی ترتیب دهید و انتظارات و آمادگی‌ها را برای پدیده‌های بعدی داشته باشید.اگر به هر محصول فیبر نوری مانند سوئیچ شبکه صنعتی، سوئیچ شبکه POE، مبدل فیبر رسانه و غیره نیاز دارید، لطفاً در هر زمان با OLYCOM تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Sales
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)