5V1A سوئیچ فیبر نوری 4 پورت بدون کنترل با شکافهای SFP 10/100 / 1000M
1
MOQ
Negotiable
قیمت
5V1A 4 Port Fiber Optic Switch Unmanaged With SFP Slots 10/100/1000M
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OLYCOM
گواهی: CE, RoHS, FCC
شماره مدل: TA722-GE / XX
برجسته:

سوئیچ فیبر نوری 5V1A 4 پورت

,

سوئیچ فیبر نوری 4 پورت اسلات SFP

,

سوئیچ شبکه فیبر نوری 5V1A

پرداخت
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، L / C، D / A، D / P، MoneyGram
قابلیت ارائه: 6000 مجموعه در هر ماه
مشخصات
نام: فیبر نوری به سوییچ اترنت
نرخ انتقال: 10/100 / 1000M
نوع فیبر: اسلات SFP
وضعیت: در انبار
منبع تغذیه: 5V1A
دمای کارکرد: 0 ℃ تا + 50
توضیحات محصول

سوئیچ فیبر نوری کنترل نشده 10/100 / 1000M فیبر نوری به اترنت با اسلات SFP
 

معرفی

 

فیبر نوری TA722-GE 2 تا 2 فیبر نوری UTP به اترنت از ماژول های فیبر SFP استفاده می کند که از فیبر دوگانه چند حالته یا تک حالته ، فیبر تک جهته دو طرفه پشتیبانی می کند.فاصله انتقال حداکثر 2 کیلومتر در MMF و 100 کیلومتر حداکثر در SMF است.رابط استاندارد فیبر موجود در انبار LC است.SC ، ST و FC در صورت درخواست در دسترس است.
 
ویژگی های کلیدی

 

1. پورت SFP 2x1000 میلی متر 1310nm / 1490 / 1550nm برای حالت تک)

2. 2 x10 / 100 / 1000M پورت RJ45 دوبلکس نیمه / کامل خودکار

3. 1M حافظه بافر

4. آدرس مک 8K

5. 9k Byte جمبو

6. به اترنت انرژی 802.3az (EEE) اعمال کنید

7. پشتیبانی از غیر قطبی 5VDC ورودی برق (پلاگین آداپتور برق پشتیبانی ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، انگلستان و دیگران)

 
مشخصات

 

استاندارد شبکه IEEE802.3i 10BASET ، IEEE802.3u100BASETX ، IEEE802.3x کنترل جریان ، IEEE802.1af
بندر Rj45 پورت های 2x 10/100 / 1000M RJ45
بندر فیبر فیبر SFP 2x 1000M
مسافت فیبر تک SM: 20-100km ، دو فیبر MM: 1km ، فیبر دو SM: 20-100km
رابط نوری LC (SC ، ST ، FC)
رابط اترنت 2 عدد پورت MDI / MDIX RJ45
حالت انتقال ذخیره و ارسال کنید
پهنای باند سیستم سوئیچینگ 6Gbps
منبع تغذیه DC5V 1A (قدرت خارجی)
دمای کار 0 ℃ ~ + 50
دمای ذخیره سازی -10 ℃ ~ + 65
رطوبت 30٪ ~ 90٪ غیر متراکم
بعد، ابعاد، اندازه 118 میلی متر × 100 میلی متر × 28 میلی متر
وزن 0.78 کیلوگرم (وزن ناخالص)


کاربرد
 

  1. جایی که 2 FX باید به چندین پورت مس گسترش یابد

  2. 2 منبع فیبر برای چند کاربر

  3. دفاتر و گروه های کاری

  4. مدارس

  5. ایستگاه های منبع تغذیه

5V1A سوئیچ فیبر نوری 4 پورت بدون کنترل با شکافهای SFP 10/100 / 1000M 0


جزئیات سفارش

 

TA722-GE / XX 10/100/1000 مگابیت در ثانیه ، 2 فیبر تا 2 اسلات UTP ، SFP
TA722-GE / S20-SC 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، 2 فیبر تا 2 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA712-GE / S20-SC 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 2 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA714-GE / S20-SC 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 4 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA718-GE / S20-SC 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 8 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA728-GE / S20-SC 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، 2 فیبر تا 8 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA712-FE / S20-SC 10/100 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 2 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA714-FE / S20-SC 10/100 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 4 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA723-GE / S20-SC 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 2 فیبر تا 3 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA732-GE / S20-SC 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 3 فیبر تا 2 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA726-FE / S20-SC 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 2 فیبر تا 6 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
TA717-FE / S20-SC 10/100 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر تا 7 UTP ، فیبر دوگانه ، SMF ، SC ، 20 کیلومتر
محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)