products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ 1000m optical ethernet switch ] همخوانی داشتن 43 محصولات.
خرید 10/100 / 1000M سوئیچ اترنت نوری ، AC220V 8 پورت سوئیچ اترنت با پورت RJ45 آنلاین سازنده

10/100 / 1000M سوئیچ اترنت نوری ، AC220V 8 پورت سوئیچ اترنت با پورت RJ45

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ 8 پورت اترنت
نرخ انتقال: 10/100 / 1000M
پورت های RJ45: 9 قطعه
وضعیت: در انبار
ولتاژ ورودی: 240V 50/60 هرتز AC100V
خرید فیبر نوری AC100V اترنت سوئیچ 8 پورت فیبر نوری 1.25G SFP فیبر نوری آنلاین سازنده

فیبر نوری AC100V اترنت سوئیچ 8 پورت فیبر نوری 1.25G SFP فیبر نوری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ اترنت با پورت فیبر نوری
بنادر: 8 عدد
وضعیت محصولات: موجودی
نوع فیبر: اسلات SFP
ولتاژ ورودی: 240V 50/60 هرتز AC100V
خرید اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری آنلاین سازنده

اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ شبکه فیبر نوری
نرخ: اترنت گیگابیت
نوع نصب شده: دسکتاپ
رنگ: سیاه
پورت های RJ45: 2 قطعه
خرید سوئیچ اترنت فیبر نوری 6 گیگابیت بر ثانیه آنلاین سازنده

سوئیچ اترنت فیبر نوری 6 گیگابیت بر ثانیه

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر نوری 4 پورت
نرخ انتقال: 10/100 / 1000M
آدرس مک: 8K
ضمانتنامه: یک سال
منبع تغذیه: 5V1A
خرید فیبر نوری چند حالته 550 میلی متری فیبر نوری اترنت با چهار پورت RJ45 آنلاین سازنده

فیبر نوری چند حالته 550 میلی متری فیبر نوری اترنت با چهار پورت RJ45

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر چند حالته
فاصله: 550 متر
فیبر اتصال دهنده: SC
رنگ: سیاه
منبع تغذیه: 5V1A
خرید 220VAC صنعتی مدیریت شده اترنت سوئیچ 4SFP فیبر 24UTP بنادر آنلاین سازنده

220VAC صنعتی مدیریت شده اترنت سوئیچ 4SFP فیبر 24UTP بنادر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی
پورت فیبر: 4 * بنادر فیبر SFP
پورت های RJ45: بنادر 24 * RJ45
دمای کارکرد: -40 ℃ تا + 85
ولتاژ ورودی: 220Vac
خرید سوئیچ شبکه نوری IEEE802.3u آنلاین سازنده

سوئیچ شبکه نوری IEEE802.3u

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ اترنت 5 فیبر نوری
نرخ: 10/100 / 1000M
درگاه فیبر: اسلات SFP
فاصله: بستگی به ماژول SFP دارد
ورودی برق: 5VDC
خرید جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی آنلاین سازنده

جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوییچ توپی فیبر نوری
انتساب پین PoE: 1/2 (V +) ، 3/6 (V-)
پایگاه داده آدرس IP: 4000
بسته بافر حافظه: 2.75 مگابایت
رطوبت ذخیره سازی: 10٪ ~ 95٪
VIDEO خرید سوئیچ 40 پورت اترنت 40G ، سوئیچ شبکه فیبر نوری 36VDC آنلاین سازنده

سوئیچ 40 پورت اترنت 40G ، سوئیچ شبکه فیبر نوری 36VDC

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ اترنت صنعتی 5 پورت
بنادر: 8 پوند
پورت های RJ45: 4
ظرفیت سوئیچ: 40 گرم
دمای کارکرد: -40 ~ + 85 ° C
VIDEO خرید سوئیچ POE فیبر نوری 10 پورت گیگابیتی با دو اسلات SFP آنلاین سازنده

سوئیچ POE فیبر نوری 10 پورت گیگابیتی با دو اسلات SFP

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: سوئیچ فیبر POE صنعتی 10 پورت
پورت فیبر: 2 پورت فیبر SFP
درگاه اترنت: 8
استاندارد پو: IEEE 802.3 af/at
مواد: فلز
1 2 3 4 5 Next > Last Total 5 page