products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
چین فیبر نوری اترنت مبدل رسانه 10 / 100M

فیبر نوری اترنت مبدل رسانه 10 / 100M

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل رسانه 10 100 POE
ویژگی: کنترل نشده ، رک نصب شده است
فیبر: LC ، SC ST FC اختیاری است
نرخ انتقال: 10 / 100Mbps
ضمانتنامه: 1 سال
چین مبدل رسانه اترنت فیبر نوری 850 نانومتری

مبدل رسانه اترنت فیبر نوری 850 نانومتری

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل رسانه POE اترنت به فیبر
فیبر: LC ، SC / ST / FC اختیاری است
نرخ انتقال: 10/100 / 1000Mbps
طول موج: 850nm / 1310nm / 1550nm
POE pin: 1/2 (V +) ، 3/6 (V-)
چین 48V1A 2 Port Fiber Converter Converter

48V1A 2 Port Fiber Converter Converter

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیبر به اترنت حالت سینل
درگاه فیبر: SC ، ST / FC اختیاری است
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
وزن: وزن ناخالص: 0.5 کیلوگرم
اندازه بافر: 1 متر
چین 10 / 100M POE PSE فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل 48 ولت SC فیبر دوگانه برای IPC

10 / 100M POE PSE فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل 48 ولت SC فیبر دوگانه برای IPC

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل رسانه فیبر Megabit POE
فیبر: SC ، ST FC اختیاری است
نرخ: 10 / 100Mbps
ولتاژ: 48 ولت
بعد، ابعاد، اندازه: 70 میلی متر (W) x 93 میلی متر (D) x 28 میلی متر (H)
چین مبدل رسانه تک حالته POE Unmanaged Gigabit DC48V 1310 / 1550nm

مبدل رسانه تک حالته POE Unmanaged Gigabit DC48V 1310 / 1550nm

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیبر نوری POE به مبدل rj45
فیبر: SC ، تک فیبر
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
ولتاژ: 48 ولت
ضمانتنامه: 12 ماه
VIDEO چین تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP

تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل فیبر POE به رسانه های مسی
فیبر: اسلات SFP ، فیبر LC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، مبتنی بر گیگابیت
ولتاژ: DC48V
ضمانتنامه: 1 سال
چین مبدل رسانه اترنت فیبر نوری خاکستری POE LC Fiber SFP Megabit 10 / 100M

مبدل رسانه اترنت فیبر نوری خاکستری POE LC Fiber SFP Megabit 10 / 100M

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل فیبر POE lc به اترنت
فیبر: اسلات SFP برای ماژول های SM MM
ولتاژ: ورودی 48 ولت DC
نرخ اترنت: 10 / 100Mbps
وزن: 0.5 کیلوگرم (شمال غربی)
چین مبدل فیبر فیبر Sc 20km ، مبدل اترنت PSE گیگابیت

مبدل فیبر فیبر Sc 20km ، مبدل اترنت PSE گیگابیت

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: مبدل فیبر مگابیت به اترنت
بندر: 1 الیاف تا 1 مس Rj45
فیبر: پورت SC ، ST FC اختیاری است
شبکه محلی کابلی: 10 / 100Mbps
ولتاژ: ورودی DC 48 ولت
VIDEO چین مبدل فیبر به حالت تک فیبر به مس ، مبدل فیبر نوری 1.25Gb / S WDM

مبدل فیبر به حالت تک فیبر به مس ، مبدل فیبر نوری 1.25Gb / S WDM

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیبر نوری POE به cat6
فیبر: اتصال SC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، مبتنی بر گیگابیت
استاندارد پو: با 15.4 وات ، در 30 وات
ولتاژ: DC48V1A
چین 30W POE Rack Mounted Fiber Optic Ethernet Media Converter Duplex SC Port

30W POE Rack Mounted Fiber Optic Ethernet Media Converter Duplex SC Port

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: 1000Mbps مبدل فیبر PoE-PSE فیبر
بندر: 1 فیبر 1 مس
فیبر: SC ، دوبلکس
شبکه محلی کابلی: 10/100 / 1000Mbps
ولتاژ: 48 ولت
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page