products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ metal casing digital audio converter ] همخوانی داشتن 23 محصولات.
VIDEO خرید Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر آنلاین سازنده

Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیلم آنالوگ به فیبر نوری
کانال: 1ch
طول موج: 1310nm / 1550nm
فاصله: 20 کیلومتر
درگاه ویدیو: BNC
خرید مبدل آنالوگ به دیجیتال صوتی DC5V ، مبدل ویدیوی کواکسیال از بین رفتن لینک نوری کم آنلاین سازنده

مبدل آنالوگ به دیجیتال صوتی DC5V ، مبدل ویدیوی کواکسیال از بین رفتن لینک نوری کم

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل نوری دیجیتال ویدئویی آنالوگ
فیبر: بندر FC
فیلم: 8ch ، رابط BNC
ولتاژ: ورودی DC 5 ولت یا 12 ولت
سازگار: NTSC / PAL / SECAM
خرید مبدل اپتیکال دیجیتال ویدئویی تک حالته Dc5v بسته شدن کنتاکت خشک بسته Bidi آنلاین سازنده

مبدل اپتیکال دیجیتال ویدئویی تک حالته Dc5v بسته شدن کنتاکت خشک بسته Bidi

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: بستن تماس از طریق گیرنده فرستنده فیبر
کانال: 8
جهت: بیدی
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
ولتاژ: DC5V 2A
خرید Hd 3g Sdi 1ch Video Digital Optical Converter Half Duplex Bidi Rs485 10/100m Dc5v 20km آنلاین سازنده

Hd 3g Sdi 1ch Video Digital Optical Converter Half Duplex Bidi Rs485 10/100m Dc5v 20km

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیبر اترنت داده های ویدئویی HD-SDI
بعد، ابعاد، اندازه: 179mm*130.5mm*50mm
فاصله: 20 کیلومتر
منبع تغذیه: DC5V2A
داده ها: دو طرفه RS485
خرید FCC Standard Video Converter Optical Converter 2ch FC Fiber 20km Single Mode آنلاین سازنده

FCC Standard Video Converter Optical Converter 2ch FC Fiber 20km Single Mode

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: گیرنده ویدئو فرستنده فیبر نوری
کانال: 2 ساعت
قالب ویدیو: 1080P ، AHD CVI TVI
رنگ: سیاه
اندازه: 12 سانتی متر * 10.5 سانتی متر * 2.8 سانتی متر
خرید قابلیت اطمینان بالا 1080P AHD CVI TVI فیبر ویدئو مبدل نوری دیجیتال ورودی 220 ولت AC آنلاین سازنده

قابلیت اطمینان بالا 1080P AHD CVI TVI فیبر ویدئو مبدل نوری دیجیتال ورودی 220 ولت AC

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: فرستنده و گیرنده ویدئو نوری
فیبر: FC ، ST SC اختیاری است
مورد: نوع قفسه 1U
بعد، ابعاد، اندازه: 485 (L) * 237 (W) * 45 (H) میلی متر
وزن: 2.24 کیلوگرم در قطعه (وزن خالص)
VIDEO خرید 115Kbps 1080P 2MP Video Converter Optical Converter با کیفیت بالا انتقال فیلم آنلاین سازنده

115Kbps 1080P 2MP Video Converter Optical Converter با کیفیت بالا انتقال فیلم

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
فاصله: حداکثر 20 کیلومتر در SMF
قالب: فیلم HD AHD CVI TVI CVBS
رابط: FC ، ST / SC اختیاری است
نرخ داده: RS485 ، 115Kbps
ولتاژ: 5V1A
خرید مبدل نوری دیجیتال 1ch RS422 Data Video برای دوربین PTZ AHD / HD فیلم آنلاین سازنده

مبدل نوری دیجیتال 1ch RS422 Data Video برای دوربین PTZ AHD / HD فیلم

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل ویدیویی داده RS422 به فیبر نوری
فیلم: پورت AHD / CVI / TVI ، BNC
کانال: 8ch ، 1080P
داده ها: RS422 ، RS232 RS485 اختیاری است
نرخ داده: 115 کیلوبیت بر ثانیه
VIDEO خرید Multiplexer مبدل نوری دیجیتال دیجیتال DC5V1A 8ch روی کابل کواکسیال آنلاین سازنده

Multiplexer مبدل نوری دیجیتال دیجیتال DC5V1A 8ch روی کابل کواکسیال

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
فیلم: پورت BNC ، سازگار با PAL NTSC Secam
کانال: 8ch ، نوع مستقل
ورودی برق: DC5V1A
بعد، ابعاد، اندازه: 179 میلی متر * 130.5 میلی متر * 50 میلی متر
جزئیات بسته بندی 1 جفت در کارتن ، 1.00 کیلوگرم در قطعه
خرید مبدل نوری دیجیتال 4ch BNC Video آنلاین سازنده

مبدل نوری دیجیتال 4ch BNC Video

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل فیبر نوری داده RS232
فیلم: 4ch ، آنالوگ
رابط: پورت BNC
داده ها: RS232 ، 1ch
پهنای باند: 0 ~ 300 کیلوبیت بر ثانیه
1 2 3 Next > Last Total 3 page