products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ wdm gigabit sfp module ] همخوانی داشتن 2 محصولات.
خرید فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر آنلاین سازنده

فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده و گیرنده الیاف صنعتی Gigabit SFP
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
فاصله: 20 کیلومتر ، حالت تک
بندر: فیبر LC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، گیگابایت
خرید 16 اسلات 19 اینچ 2U شاسی فیبر نوری اترنت مبدل رسانه دو قدرت رک آنلاین سازنده

16 اسلات 19 اینچ 2U شاسی فیبر نوری اترنت مبدل رسانه دو قدرت رک

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: 16 شکاف 2U Rack
شکافها: 16 عدد برای کارت های مبدل رسانه
ویژگی: پلاگین و بازی داغ
قدرت: PSU دوگانه ، AC22V
بعد، ابعاد، اندازه: 485 میلی متر (L) × 320 میلی متر (W) × 90 میلی متر (H)
Total 1 page