گیگابیت صنعتی سوئیچ POE سوئیچ 2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه فیبر پورت SFP
1 قطعه
MOQ
Negotiable
قیمت
Gigabit Industrial Unmanaged POE Switch 2 Port 1000Mbps SFP Fiber Port
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OLYCOM
گواهی: CE、RoHS、FCC
شماره مدل: IM-FP122GE
برجسته:

سوئیچ POE کنترل نشده صنعتی 2 گیگابیت پورت

,

سوئیچ POE کنترل نشده صنعتی 1000 مگابیت بر ثانیه

,

سوئیچ POE پورت فیبر 2 فیبر SFP

پرداخت
جزئیات بسته بندی: یک دستگاه واحد و یک کتابچه راهنمای کاربر در داخل یک جعبه ، مهر و موم شده و به خوبی محافظت شده اند.
زمان تحویل: 3-5 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، PayPal ، L / C ، MoneyGram ، D / A ، D / P
قابلیت ارائه: 500 قطعه در هر ماه
مشخصات
نام: 2 سوئیچ صنعتی POE At / Af اترنت
رنگ: سیاه
بعد، ابعاد، اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر
دمای کارکرد: -40 + 85 85
ولتاژ ورودی: DC 48-52V
عملکرد: از POE AT / AF پشتیبانی کنید
توضیحات محصول

2 پورت گیگابیتی POE صنعتی در / سوئیچ اترنت ضد آب IP40 دین ریل ضد آب با 1 پورت SFP

 

 
معرفی

سری IM-FP122GE 10/100/1000 Mbps سوئیچ فیبر POE صنعتی است ، مطابق با IEEE802.3af / at ، برق روی دوربین های POE IP از طریق کابل اترنت ، ساخت ساده ، دامنه قدرت تا 100 متر ، دمای کار -40 تا + 85 ، مطابقت با درجه حفاظت IP40 و الزامات درجه صنعتی EMC ، نصب ریل DIN ، عبور از گواهینامه زیست محیطی خطرناک و مطابق با استانداردهای FCC و CE.طراحی قابل اعتماد درجه صنعتی می تواند عملکرد مداوم و پایدار سیستم اتوماسیون را تضمین کند.

 

ویژگی های کلیدی

  1. از دوربین های POE IP از طریق نقطه دسترسی بی سیم (AP) 5 دسته از کابل اترنت پشتیبانی کنید.
  2. IEEE 802.3af / at در روشن کردن 1 ~ 2 پورت RJ45
  3. 2x 10/100 / 1000Mbps پورتهای RJ45 با سنجش خودکار
  4. پورت فیبر 1x 1000Mbps SFP
  5. 4 کیلوولت محافظت در برابر فشار اترنت ، با یک محیط بیرونی سخت سازگار شوید
  6. از Auto MDI / MDIX پشتیبانی کنید
  7. حالت کنترل جریان: دوبلکس کامل با استاندارد IEEE 802.3x ، نیمه دوبلکس با استاندارد فشار برگشت
  8. IEEE 802.3 10Base-T و IEEE 802.3u 100Base-TX سازگار است
  9. حداکثر قدرت تا 15.4 وات زیر استاندارد af ، 30 وات زیر استاندارد برای هر پورت PoE
  10. مدل های PoE تجهیزات الکتریکی را تشخیص دهید.
  11. مکانیزم سوئیچینگ فروشگاه و جلو
  12. دمای کار: -40 ° ~ 85 ° C
  13. دمای ذخیره سازی: -40 ° ~ 85 ° C
  14. رطوبت کاری: 10٪ ~ 90٪ ، غیر متراکم
  15. رطوبت ذخیره سازی: 10٪ 95٪ ، غیر متراکم است
  16. حالت انتقال: ذخیره سازی و جلو
  17. پهنای باند سیستم: 40Gbps (عدم ترافیک)

 

استانداردهای صنعت

  • EMI: FCC Part 15 Subpart B Class A، EN 55022 Class A
  • EMS: EN 61000-4-2 (ESD) سطح 3 ، EN 61000-4-3 (RS) سطح 3 ، EN 61000-4-4 (EFT) سطح 3 ، EN 61000-4-5 (موج دار) سطح 3 ، EN 61000-4-6 (CS) سطح 3 ، EN 61000-4-8
  • کنترل ترافیک: NEMA-TS2
  • ارتعاش: IEC 60068-2-6
  • سقوط آزاد: IEC 60068-2-32
  • شوک: IEC 60068-2-27
  • ترافیک ریلی: EN 50121-4

 

اطلاعات مکانیکی

  • پوسته: پوسته فلزی راه راه
  • کلاس ایمنی: IP40
  • ابعاد: 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر
  • روش نصب: نصب دین ریل

 

بسته بندی و تحویل

واحدهای فروش: تنها مورد

اندازه بسته بندی تک: 22 * ​​16 * 6 سانتی متر

وزن ناخالص منفرد: 0.45 کیلوگرم

نوع بسته بندی: یک محصول ، یک دفترچه راهنمای کاربر و یک کارت ضمانت داخل یک جعبه است

زمان سرب: 3-5 روز و با توجه به مقدار مختلف تغییر می کند

 

مشخصات

نام محصول 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه سوئیچ اترنت POE صنعتی (1F + 2TP)
شماره مدل IM-FP122GE
بندر

1x پورت SFP 1000 مگابیت بر ثانیه

SM: 1310nm / 1550nm ، 20Km

1490nm / 1550nm ، 40 ~ 120Km

میلی متر: 1310 نانومتر ، 2 کیلومتر

2x10 / 100 / 1000M UTP RJ45 (پشتیبانی از سنجش خودکار MDI / MDIX)

رسانه شبکه

10BASE-T: CAT3 ، CAT4 ، CAT5 جفت پیچ خورده بدون محافظ (m 100 متر)

100 / 1000BASE-TX: جفت پیچ خورده محافظ CAT5 یا بالاتر (m 100 متر)

پورت SFP ، فاصله انتقال: 20 کیلومتر ، 40 کیلومتر ، 60 کیلومتر ، 80 کیلومتر ، 100 کیلومتر

LED ها برق ، شبکه ، فیبر
منبع تغذیه

ولتاژ ورودی منبع تغذیه POE: 48 ولت (حداکثر 52 ولت) ،

قدرت خروجی منبع تغذیه PoE: 15.4W (پورت 1 ~ 2)

(استانداردهای 802.3at به دستورالعمل های خاصی نیاز دارد)

ایمنی

مارک CE ، تجاری

CE / LVD EN60950

ضمانتنامه تعویض ظرف 1 سال5 سال تعمیر

 

س FAالات متداول

س: آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

آ:بله ، ما کارخانه واقعی با 20 سال سابقه هستیم.

 

س: آیا خدمات نصب شده ارائه می دهید؟

آ:بله ، ما خدمات نصب شده را ارائه می دهیم.اگر در مورد محصول سفارشی مورد نیاز دارید ، ما نیز ارائه می دهیم.

 

کاربرد

گیگابیت صنعتی سوئیچ POE سوئیچ 2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه فیبر پورت SFP 0
 

عکس

گیگابیت صنعتی سوئیچ POE سوئیچ 2 پورت 1000 مگابیت بر ثانیه فیبر پورت SFP 1
 

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)