products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ bidi sc fiber optic ethernet switch ] همخوانی داشتن 8 محصولات.
خرید 10 / 100M سوئیچ اترنت فیبر نوری آنلاین سازنده

10 / 100M سوئیچ اترنت فیبر نوری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر نوری 5 پورت
نرخ انتقال: 10 / 100M
نوع نصب شده: دسکتاپ
حالت ارتباطات: Full-Duplex & Half-Duplex
منبع تغذیه: 5V1A
VIDEO خرید Bidi 10 / 100 / 1000M Fiber Media Converter SM 60km SC 1310nm / 1550nm for FTTH آنلاین سازنده

Bidi 10 / 100 / 1000M Fiber Media Converter SM 60km SC 1310nm / 1550nm for FTTH

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل مدیا فیبر بیدی
اتصال فیبر: استاندارد SC، ST/FC اختیاری
ولتاژ ورودی: DC 5V1A با آداپتور برق خارجی
اندازه: 7 سانتی‌متر (W) x 9.3 سانتی‌متر (D) x 2.5 سانتی‌متر (ح)
طول موج: 1310/1550 نانومتر
خرید مبدل اترنت بیدی دیتا RS232 / RS422 10 / 100M از طریق فیبر آنلاین سازنده

مبدل اترنت بیدی دیتا RS232 / RS422 10 / 100M از طریق فیبر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
پورت فیبر: ST، FC SC اختیاری است
وزن: 0.7 کیلوگرم در هر جفت
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر
شبکه محلی کابلی: 10/100 میلیون
خرید مبدل اپتیکال دیجیتال ویدئویی تک حالته Dc5v بسته شدن کنتاکت خشک بسته Bidi آنلاین سازنده

مبدل اپتیکال دیجیتال ویدئویی تک حالته Dc5v بسته شدن کنتاکت خشک بسته Bidi

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: بستن تماس از طریق گیرنده فرستنده فیبر
کانال: 8
جهت: بیدی
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
ولتاژ: DC5V 2A
خرید ویدئو آنالوگ Bidi RS232 Data 10/100M Ethernet Media Converter DC5V 40km FC Fiber آنلاین سازنده

ویدئو آنالوگ Bidi RS232 Data 10/100M Ethernet Media Converter DC5V 40km FC Fiber

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل rs232 به فیبر نوری
داده ها: RS232، دو جهته
شبکه محلی کابلی: 10/100 میلیون
ولتاژ: DC5V
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
خرید مبدل نوری ویدیویی 8 کاناله 20 کیلومتری 1310 نانومتر آنلاین سازنده

مبدل نوری ویدیویی 8 کاناله 20 کیلومتری 1310 نانومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل رسانه ویدیو روی فیبر
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
وزن: 0.5 کیلوگرم در هر قطعه
فاصله: 20 کیلومتر
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر
خرید 3g-Sdi ویدئو 6ch اترنت روی فیبر مبدل دو جهته Rs232 تماس بسته شدن رک 1u آنلاین سازنده

3g-Sdi ویدئو 6ch اترنت روی فیبر مبدل دو جهته Rs232 تماس بسته شدن رک 1u

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل رسانه ویدیویی 3G SDI
منبع تغذیه: AC100 ~ 240 ولت
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر
نوع فیبر: کانکتور SC
داده ها: بیدی RS485 RS232
خرید مبدل فیبر ویدئویی آنالوگ بیدی RS232 RS485 Data Dry Contact آنلاین سازنده

مبدل فیبر ویدئویی آنالوگ بیدی RS232 RS485 Data Dry Contact

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل صوتی تصویری آنالوگ به فیبر
داده ها: بیدی RS485 و RS422
تماس خشک: 2Ch، بیدی، تماس نزدیک
شبکه محلی کابلی: 10/100 میلیون
وزن: 1 کیلوگرم در هر جفت، وزن ناخالص
Total 1 page