products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
چین فرستنده و گیرنده ماژول 10/100 / 1000BASE-T RJ45 SFP 100m Over Cat5 UTP Cable Hot Pluggable

فرستنده و گیرنده ماژول 10/100 / 1000BASE-T RJ45 SFP 100m Over Cat5 UTP Cable Hot Pluggable

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: گیرنده گیرنده گیگابیت rj45 SFP
فاصله: 100 متر
نرخ: 1.25gb / s
Temp Operating: -40 ° C تا + 85 ° C
ویژگی: با قابلیت اتصال داغ
چین فرستنده و گیرنده ماژول 1.25Gb / S SFP SFP ، واحد تک گیگابایتی LR 20 کیلومتر

فرستنده و گیرنده ماژول 1.25Gb / S SFP SFP ، واحد تک گیگابایتی LR 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول فیبر نوری گیگابیتی SFP
فاصله: 20 کیلومتر LR
طول موج: 1310nm ، حالت تک
درگاه فیبر: LC ، دوبلکس
نرخ انتقال: 1.25gb / s
چین فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر

فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده و گیرنده الیاف صنعتی Gigabit SFP
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
فاصله: 20 کیلومتر ، حالت تک
بندر: فیبر LC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، گیگابایت
چین فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM

فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: ماژول گیرنده گیرنده SFP
رنگ: اسلیوی
نوع فیبر: SM ، فیبر دوتایی
طول موج: 1310nm
فاصله: 20 کیلومتر
چین فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP 1310nm کانکتور دوگانه LC 20KM DDM تک حالته

فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP 1310nm کانکتور دوگانه LC 20KM DDM تک حالته

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP
فاصله: 20 کیلومتر LR
طول موج: 1310 نانومتر، حالت تک
پورت فیبر: ال سی، دوبلکس
نرخ انتقال: 1.25 گیگابیت بر ثانیه
چین ماژول SFP کانکتور SMF LC 1.25G، فرستنده و گیرنده تک فیبر 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 20 کیلومتر

ماژول SFP کانکتور SMF LC 1.25G، فرستنده و گیرنده تک فیبر 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول 1.25G SFP
نرخ: 1.25 گیگابیت بر ثانیه، گیگابیت
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM
فاصله: 20 کیلومتر، تک حالته
نوع فیبر: فیبر تک حالته (SMF)
چین چند حالته 10G LC 850 نانومتری 300 متر DDM 10GBase-SR SFP+ فرستنده و گیرنده برای سیسکو

چند حالته 10G LC 850 نانومتری 300 متر DDM 10GBase-SR SFP+ فرستنده و گیرنده برای سیسکو

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول 10 گیگابایتی SFP SR 300 متر
فاصله: 300 متر، SR
فیبر: LC، دوبلکس، 850 نانومتر
دمای کاری: 0 درجه سانتیگراد + 70 درجه سانتیگراد
ویژگی: 10 گیگابیت بر ثانیه، قابل اتصال به حالت داغ
چین فرستنده گیرنده 10G LC تک حالته 1310 نیوتن متر 10 کیلومتر DDM 10 GBase-LR SFP+ برای سوئیچ باز

فرستنده گیرنده 10G LC تک حالته 1310 نیوتن متر 10 کیلومتر DDM 10 GBase-LR SFP+ برای سوئیچ باز

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: 10G SFP+ LR
نرخ: 10 گیگابیت بر ثانیه
بندر: فیبر ال سی دوپلکس
طول موج: 1310 نانومتر، حالت تک
فاصله: 10 کیلومتر
چین فرستنده و گیرنده مسی 1G SFP به RJ45 Mini Gbic 1000Base-T سازگار با سیسکو

فرستنده و گیرنده مسی 1G SFP به RJ45 Mini Gbic 1000Base-T سازگار با سیسکو

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده گیرنده 1G SFP به RJ45 SFP
نرخ: 1.25 گیگابیت بر ثانیه
فاصله: 100 متر
دمای عملیاتی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد
ویژگی: Hot-plugable
چین صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850 نانومتری MMF چند حالته 550 متری دوبلکس LC DDM برای فضای باز

صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850 نانومتری MMF چند حالته 550 متری دوبلکس LC DDM برای فضای باز

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm
فاصله: 550 متر
فیبر: LC، دوبلکس، 850 نانومتر
دمای کاری: -40 ~ + 85 درجه سانتیگراد
ویژگی: 1.25 گیگابیت بر ثانیه، قابل اتصال به حالت داغ
1 2 Next > Last Total 2 page