products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ fiber optic ethernet switch ] همخوانی داشتن 116 محصولات.
خرید IEEE802.3x سوئیچ اترنت فیبر نوری کنترل نشده با 4 RJ45 10/100 مگابیت در ثانیه آنلاین سازنده

IEEE802.3x سوئیچ اترنت فیبر نوری کنترل نشده با 4 RJ45 10/100 مگابیت در ثانیه

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ اترنت فیبر نوری
رنگ: سیاه
پورت شبکه: Rj45
درگاه فیبر: اسلات SFP
فاصله: بستگی به ماژول SFP دارد
خرید اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری آنلاین سازنده

اندازه کوچک SMF / MMF 2 پورت فیبر نوری اترنت دسک تاپ انتقال 20 کیلومتری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ شبکه فیبر نوری
نرخ: اترنت گیگابیت
نوع نصب شده: دسکتاپ
رنگ: سیاه
پورت های RJ45: 2 قطعه
خرید سوئیچ اترنت فیبر نوری 6 گیگابیت بر ثانیه آنلاین سازنده

سوئیچ اترنت فیبر نوری 6 گیگابیت بر ثانیه

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر نوری 4 پورت
نرخ انتقال: 10/100 / 1000M
آدرس مک: 8K
ضمانتنامه: یک سال
منبع تغذیه: 5V1A
خرید فیبر نوری AC100V اترنت سوئیچ 8 پورت فیبر نوری 1.25G SFP فیبر نوری آنلاین سازنده

فیبر نوری AC100V اترنت سوئیچ 8 پورت فیبر نوری 1.25G SFP فیبر نوری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ اترنت با پورت فیبر نوری
بنادر: 8 عدد
وضعیت محصولات: موجودی
نوع فیبر: اسلات SFP
ولتاژ ورودی: 240V 50/60 هرتز AC100V
خرید سریع 7 پورت توپی سوئیچ اترنت فیبر نوری 120 کیلومتری از فیبر دوگانه پشتیبانی می کند آنلاین سازنده

سریع 7 پورت توپی سوئیچ اترنت فیبر نوری 120 کیلومتری از فیبر دوگانه پشتیبانی می کند

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: 7 پورت سوئیچ فیبر نوری
نوع فیبر: 1 * 9
رنگ محصول: خاکستری
سرعت: اترنت سریع
فاصله فیبر: حداکثر 120 کیلومتر
خرید فیبر نوری چند حالته 550 میلی متری فیبر نوری اترنت با چهار پورت RJ45 آنلاین سازنده

فیبر نوری چند حالته 550 میلی متری فیبر نوری اترنت با چهار پورت RJ45

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر چند حالته
فاصله: 550 متر
فیبر اتصال دهنده: SC
رنگ: سیاه
منبع تغذیه: 5V1A
خرید 10 / 100M سوئیچ اترنت فیبر نوری آنلاین سازنده

10 / 100M سوئیچ اترنت فیبر نوری

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر نوری 5 پورت
نرخ انتقال: 10 / 100M
نوع نصب شده: دسکتاپ
حالت ارتباطات: Full-Duplex & Half-Duplex
منبع تغذیه: 5V1A
خرید سوئیچ فیبر اتوماتیک MDI / MDIX گیگابیت ، 2 سوئیچ مدیریت شده فیبر نوری RJ45 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه آنلاین سازنده

سوئیچ فیبر اتوماتیک MDI / MDIX گیگابیت ، 2 سوئیچ مدیریت شده فیبر نوری RJ45 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ مدیریت شده با فیبر نوری
درگاه فیبر: 2 عدد پورت SFP
بندر RJ-45: 4 x Auto-MDI / MDIX
اندازه بافر: 1 متر
دمای عملیات: 0 ℃ 55
خرید جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی آنلاین سازنده

جعبه سوئیچ توپی فیبر نوری RJ45 10/100 / 1000M با استفاده از POE در محیط داخلی

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ هاب فیبر نوری
تخصیص پین PoE: 1/2 (V+)، 3/6 (V-)
پایگاه داده آدرس IP: 4000
حافظه بافر بسته: 2.75 مگابایت
رطوبت ذخیره سازی: 10٪ تا 95٪
خرید 40 گیگابیت بر ثانیه گیگابیت 8 پورت فیبر نوری POE سوئیچ L2 مدیریت شده برای استفاده در محیط داخلی آنلاین سازنده

40 گیگابیت بر ثانیه گیگابیت 8 پورت فیبر نوری POE سوئیچ L2 مدیریت شده برای استفاده در محیط داخلی

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ گیگابیتی فیبر نوری
اداره می شود: پشتیبانی
POE: پشتیبانی
بعد، ابعاد، اندازه: 160 x 130 x 50 میلی متر
وزن: 1.6 کیلوگرم (وزن ناخالص)
1 2 3 4 5 Next > Last Total 12 page