products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ rohs single mode fiber optic poe switch ] همخوانی داشتن 9 محصولات.
خرید سوئیچ POE فیبر نوری انتقال 20 کیلومتر آنلاین سازنده

سوئیچ POE فیبر نوری انتقال 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: سوئیچ فیبر نوری تک حالته
نوع فیبر: فیبر دوتایی
فاصله: 20 کیلومتر
اتصال دهنده: SC
ورودی برق: 48VDC
VIDEO خرید تبدیل فیبر ریلی نوری گیگابیتی سوئیچ صنعتی 5 پورت Harsh Outdoor آنلاین سازنده

تبدیل فیبر ریلی نوری گیگابیتی سوئیچ صنعتی 5 پورت Harsh Outdoor

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: سوئیچ POE اپتیکال صنعتی 5 پورت گیگابیتی
ولتاژ ورودی: DC48-52V
پورت های نوری: 1
دمای کاری: -45 ~ 85 ℃
درگاه اترنت: 4
خرید 2 اپتیکال به 6 Rj45 8 پورت گیگابیت مدیریت صنعتی POE سوئیچ L2 Din Rail آنلاین سازنده

2 اپتیکال به 6 Rj45 8 پورت گیگابیت مدیریت صنعتی POE سوئیچ L2 Din Rail

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ مدیریتی صنعتی Poe L2 2 اپتیکال به 6 Rj45 8 پورت گیگابیتی
پورت RJ45: 6 پورت RJ45 10/100/1000M
تایپ کنید: سوئیچ POE مدیریت صنعتی
پورت فیبر: 1 پورت SFP
منبع تغذیه: 48 ولت (حداکثر 52 ولت)
VIDEO خرید سوئیچ اترنت 4 پورت گیگابیتی RoHS، سوئیچ استاندارد Poe Auto MDI / MDIX آنلاین سازنده

سوئیچ اترنت 4 پورت گیگابیتی RoHS، سوئیچ استاندارد Poe Auto MDI / MDIX

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: سوئیچ 4 پورت پو
پورت های RJ45: 4
پورت های SFP: 4
روش نصب: دین ریل
بعد، ابعاد، اندازه: 158 × 114.8 × 60 میلی متر
خرید سوئیچ POE صنعتی 10 / 100 / 1000 مگابیت بر ثانیه فیبر به اترنت با 1 اسلات SFP آنلاین سازنده

سوئیچ POE صنعتی 10 / 100 / 1000 مگابیت بر ثانیه فیبر به اترنت با 1 اسلات SFP

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ POE صنعتی مدیریت وب 8 پورت
درگاه اترنت: 8 پورت RJ45 10/100/1000M
پورت فیبر: 1 پورت فیبر SFP
مواد: فلز
عملکرد: POE، Vlan، CLI، مدیریت وب
خرید مبدل رسانه ای فیبر تک فیبر SC Poe 10 / 100M برای محیط بیرونی خشن آنلاین سازنده

مبدل رسانه ای فیبر تک فیبر SC Poe 10 / 100M برای محیط بیرونی خشن

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: Poe Media Converter
نرخ: 10 / 100Mbps
درگاه فیبر: 1
بندر پو: 1
عملکرد: POE
VIDEO خرید استاندارد CE CE Standard Unmanaged POE Switch 5 Port Gigabit 10/100 / 1000M آنلاین سازنده

استاندارد CE CE Standard Unmanaged POE Switch 5 Port Gigabit 10/100 / 1000M

قیمت: Negotiable MOQ: 1 قطعه
نام: 5 سوئیچ شبکه POE صنعتی PO
بعد، ابعاد، اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر
پورت شبکه:: بنادر 4 * RJ45
درگاه فیبر: 1 * پورت SFP
دمای کارکرد: -40 + 85 85
خرید تبدیل رسانه فیبر اترنت POE صنعتی 1 فیبر به 1 UTP برای دوربین Ip آنلاین سازنده

تبدیل رسانه فیبر اترنت POE صنعتی 1 فیبر به 1 UTP برای دوربین Ip

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: مدیا تبدیل فیبر اترنت POE صنعتی
درگاه اترنت: 1* پورت RJ45
پورت فیبر: 1* پورت SFP
درجه حفاظت: IP40
عملکرد: پشتیبانی از POE AT/AF
خرید درجه حفاظت مبدل رسانه اترنت صنعتی IP40 آنلاین سازنده

درجه حفاظت مبدل رسانه اترنت صنعتی IP40

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل فیبر نوری مینی صنعتی گیگابیت
نوع فیبر: SC
ولتاژ ورودی: 9-36 ولت
قدرت بدون بار: 5W
نصب و راه اندازی: دین راه آهن
Total 1 page