products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ sfp module transceiver ] همخوانی داشتن 21 محصولات.
خرید فرستنده و گیرنده ماژول 10/100 / 1000BASE-T RJ45 SFP 100m Over Cat5 UTP Cable Hot Pluggable آنلاین سازنده

فرستنده و گیرنده ماژول 10/100 / 1000BASE-T RJ45 SFP 100m Over Cat5 UTP Cable Hot Pluggable

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: گیرنده گیرنده گیگابیت rj45 SFP
فاصله: 100 متر
نرخ: 1.25gb / s
Temp Operating: -40 ° C تا + 85 ° C
ویژگی: با قابلیت اتصال داغ
خرید فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر آنلاین سازنده

فرستنده و گیرنده ماژول 1550 نانومتری گیگابیتی SFP ، ماژول مس SFP BiDi WDM 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده و گیرنده الیاف صنعتی Gigabit SFP
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
فاصله: 20 کیلومتر ، حالت تک
بندر: فیبر LC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، گیگابایت
خرید فرستنده و گیرنده ماژول 1.25Gb / S SFP SFP ، واحد تک گیگابایتی LR 20 کیلومتر آنلاین سازنده

فرستنده و گیرنده ماژول 1.25Gb / S SFP SFP ، واحد تک گیگابایتی LR 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول فیبر نوری گیگابیتی SFP
فاصله: 20 کیلومتر LR
طول موج: 1310nm ، حالت تک
درگاه فیبر: LC ، دوبلکس
نرخ انتقال: 1.25gb / s
خرید 10G Copper SFP Module Transceiver 30m Rj45 Port Huawei Cisco Mikrotik سازگار آنلاین سازنده

10G Copper SFP Module Transceiver 30m Rj45 Port Huawei Cisco Mikrotik سازگار

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده و گیرنده 10 گرمی SFP مسی
فاصله: 30 متر، پورت برقی Rj45
بعد، ابعاد، اندازه: 57*13*8.5 میلی متر
دمای عملیاتی: 0℃~70℃
ضمانتنامه: 1 سال
خرید فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM آنلاین سازنده

فرستنده گیرنده ماژول Mini GBIC SFP 1.25G Singlemode 1310nm LC اتصال با DDM

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام: ماژول گیرنده گیرنده SFP
رنگ: اسلیوی
نوع فیبر: SM ، فیبر دوتایی
طول موج: 1310nm
فاصله: 20 کیلومتر
خرید گیرنده نوری LC دو فیبر SFP ، ماژول فیبر چند حالته 850nm SR 300m آنلاین سازنده

گیرنده نوری LC دو فیبر SFP ، ماژول فیبر چند حالته 850nm SR 300m

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: 10 گیگابایت ماژول SFP LC MM
فاصله: 300 متر، SR
فیبر: LC، دوبلکس، 850 نانومتر
دمای کاری: -40 ~ + 85 درجه سانتیگراد
ویژگی: 10 گیگابیت بر ثانیه، قابل اتصال به حالت داغ
خرید فرستنده گیرنده 10G LC تک حالته 1310 نیوتن متر 10 کیلومتر DDM 10 GBase-LR SFP+ برای سوئیچ باز آنلاین سازنده

فرستنده گیرنده 10G LC تک حالته 1310 نیوتن متر 10 کیلومتر DDM 10 GBase-LR SFP+ برای سوئیچ باز

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: 10G SFP+ LR
نرخ: 10 گیگابیت بر ثانیه
بندر: فیبر ال سی دوپلکس
طول موج: 1310 نانومتر، حالت تک
فاصله: 10 کیلومتر
خرید ماژول SFP کانکتور SMF LC 1.25G، فرستنده و گیرنده تک فیبر 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 20 کیلومتر آنلاین سازنده

ماژول SFP کانکتور SMF LC 1.25G، فرستنده و گیرنده تک فیبر 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 20 کیلومتر

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول 1.25G SFP
نرخ: 1.25 گیگابیت بر ثانیه، گیگابیت
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM
فاصله: 20 کیلومتر، تک حالته
نوع فیبر: فیبر تک حالته (SMF)
خرید فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP 1310nm کانکتور دوگانه LC 20KM DDM تک حالته آنلاین سازنده

فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP 1310nm کانکتور دوگانه LC 20KM DDM تک حالته

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: فرستنده گیرنده 1000Base-LX 1.25G SFP
فاصله: 20 کیلومتر LR
طول موج: 1310 نانومتر، حالت تک
پورت فیبر: ال سی، دوبلکس
نرخ انتقال: 1.25 گیگابیت بر ثانیه
خرید چند حالته 10G LC 850 نانومتری 300 متر DDM 10GBase-SR SFP+ فرستنده و گیرنده برای سیسکو آنلاین سازنده

چند حالته 10G LC 850 نانومتری 300 متر DDM 10GBase-SR SFP+ فرستنده و گیرنده برای سیسکو

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: ماژول 10 گیگابایتی SFP SR 300 متر
فاصله: 300 متر، SR
فیبر: LC، دوبلکس، 850 نانومتر
دمای کاری: 0 درجه سانتیگراد + 70 درجه سانتیگراد
ویژگی: 10 گیگابیت بر ثانیه، قابل اتصال به حالت داغ
1 2 3 Next > Last Total 3 page