products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ web managed industrial gigabit ethernet switch ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
خرید سوئیچ 10 گیگابیتی اترنت صنعتی تحت مدیریت وب سوئیچ شبکه 10 پورت IM-FS280GW آنلاین سازنده

سوئیچ 10 گیگابیتی اترنت صنعتی تحت مدیریت وب سوئیچ شبکه 10 پورت IM-FS280GW

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
نام محصول: سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی
پهنای باند: 40 گرم
آدرس مک: 8K
ضدآب: IP40
ضمانتنامه: 3 سال
VIDEO خرید سوئیچ اترنت صنعتی گیگابیتی با مدیریت پورت 2 Sfp 4 Rj45 POE Ieee802.3af / در آنلاین سازنده

سوئیچ اترنت صنعتی گیگابیتی با مدیریت پورت 2 Sfp 4 Rj45 POE Ieee802.3af / در

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ POE اترنت گیگابیت صنعتی مدیریت شده
نرخ انتقال: 10/100/1000Mbps
کلاس ایمنی: IP40
عملکرد: پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN...
روش نصب: نصب ریل
VIDEO خرید سوئیچ صنعتی گیگابیتی مدیریت شده در فضای باز Din Rail IP40 با 1 پورت SFP آنلاین سازنده

سوئیچ صنعتی گیگابیتی مدیریت شده در فضای باز Din Rail IP40 با 1 پورت SFP

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی مدیریت شده
نوع اتصال: SFP
عملکرد: QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP
وزن: 0.65 کیلوگرم
پوسته: درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی
VIDEO خرید سوئیچ مدیریتی گیگابیت اترنت L2 8 پورت X گیگابیت 2 اسلات X SFP پایه DIN-Rail IP40 با Vlan Qos LACP STP آنلاین سازنده

سوئیچ مدیریتی گیگابیت اترنت L2 8 پورت X گیگابیت 2 اسلات X SFP پایه DIN-Rail IP40 با Vlan Qos LACP STP

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
Product Name: 8 Port Industrial Ethernet Switch
Ports: 10
Communication Mode: Full-Duplex & Half-Duplex
Transmission Rate: 10/100/1000Mbps
Operating Temperature: -40 ~ 85℃
خرید سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی Gigabit Ethernet با 1 پورت Sfp Vlan Qos LACP آنلاین سازنده

سوئیچ POE مدیریت شده صنعتی Gigabit Ethernet با 1 پورت Sfp Vlan Qos LACP

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: L2 مدیریت صنعتی گیگابیت اترنت صنعتی 8 پورت
پورت RJ45: 8 پورت RJ45 10/100/1000M
پورت فیبر: 1 پورت SFP
L2 مدیریت شد: آره
عملکرد: POE af/at (15.4W/30W),Vlan Qos LACP...
VIDEO خرید سوئیچ 40 پورت 40 گیگابیت بر ثانیه ، سوئیچ شبکه گیگابیتی Din Rail Mount آنلاین سازنده

سوئیچ 40 پورت 40 گیگابیت بر ثانیه ، سوئیچ شبکه گیگابیتی Din Rail Mount

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ اترنت گیگابیتی مدیریت شده
ظرفیت سوئیچ: 40Gbps
وضعیت: 100٪ مارک اصلی
نرخ انتقال: 10/100 / 1000Mbps
وزن: 0.8 کیلو گرم
خرید 6 پورت سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی با عملکرد حلقه استاندارد IEEE802.3 آنلاین سازنده

6 پورت سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی با عملکرد حلقه استاندارد IEEE802.3

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ اترنت گیگابیتی مدیریت شده
عملکرد حلقه: پشتیبانی
منبع تغذیه دوگانه: پشتیبانی
ضمانتنامه: سه سال
وزن: 0.8 کیلو گرم
خرید یک SFP Fiber Six RJ45 Ports Industrial Managed Ethernet Switch DIN Rail Mount آنلاین سازنده

یک SFP Fiber Six RJ45 Ports Industrial Managed Ethernet Switch DIN Rail Mount

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: سوئیچ اترنت مدیریت شده گیگابیتی
قدرت بدون بار: 5W
اتصال معکوس: پشتیبانی
دما: -40 ° ~ 85 ° C
دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 85 ° C
VIDEO خرید اترنت مدیریت صنعتی Gigabit SFP Switch LC Connector 8 Port 10/100/1000base-T آنلاین سازنده

اترنت مدیریت صنعتی Gigabit SFP Switch LC Connector 8 Port 10/100/1000base-T

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: سوئیچ SFP 8 پورت گیگابیتی با مدیریت صنعتی
پورت های فیبر: 2 پورت SFP
پورت های اترنت: 8 پورت Rj45
ظرفیت سوئیچ: 40 گرم
وضعیت محصولات: موجودی
خرید 4 پورت گیگابیتی سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی برای استفاده در فضای باز آنلاین سازنده

4 پورت گیگابیتی سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی برای استفاده در فضای باز

قیمت: Negotiable MOQ: 1 کامپیوتر
نام محصول: اترنت سوئیچ مدیریت شده
اداره می شود: لایه 2
بنادر: 4
نوع نصب شده: دین راه آهن
دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 85 ° C
1 2 3 4 5 Next > Last Total 6 page