products
چت IM آنلاین در حال حاضر
تماس با شخص : Sales
شماره تلفن : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
کلید واژه ها [ wide voltage industrial ethernet media converter ] همخوانی داشتن 50 محصولات.
VIDEO خرید مبدل رسانه اترنت 2 پورت صنعتی 10/100 / 1000M ولتاژ گسترده پشتیبانی می کند آنلاین سازنده

مبدل رسانه اترنت 2 پورت صنعتی 10/100 / 1000M ولتاژ گسترده پشتیبانی می کند

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل رسانه اترنت صنعتی 2 پورت 10/100/1000M
دمای عملیاتی: -40 ~ 85 ℃
ورودی برق: 9-36VDC
ضدآب:: IP40
اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی‌متر
VIDEO خرید مبدل رسانه اترنت صنعتی دو پورت ورودی دو پورت نصب ریل گیگابیتی اندازه کوچک آنلاین سازنده

مبدل رسانه اترنت صنعتی دو پورت ورودی دو پورت نصب ریل گیگابیتی اندازه کوچک

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل رسانه اترنت صنعتی دو پورت ورودی دو پورت
نرخ: 1.25 گرم
ورودی برق: 9-52VDC
بعد، ابعاد، اندازه: 113.8 x 93 x 34.9 میلی‌متر
راه نصب: نصب ریل
خرید FCC SFP Fiber Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps 40KM انتقال آنلاین سازنده

FCC SFP Fiber Ethernet Media Converter 10 / 100Mbps 40KM انتقال

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل فیبر 10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر فیبر
پوسته: پوسته فلزی موج دار
دمای کار: -40 ~ 85
حالت انتقال: ذخیره سازی و ارسال
قدرت بدون بار: 5W
خرید درجه حفاظت مبدل رسانه اترنت صنعتی IP40 آنلاین سازنده

درجه حفاظت مبدل رسانه اترنت صنعتی IP40

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل فیبر نوری مینی صنعتی گیگابیت
نوع فیبر: SC
ولتاژ ورودی: 9-36 ولت
قدرت بدون بار: 5W
نصب و راه اندازی: دین راه آهن
خرید مدیا مبدل صنعتی Gigabit Ethernet POE 15.4W 30W Mini Rugged Case آنلاین سازنده

مدیا مبدل صنعتی Gigabit Ethernet POE 15.4W 30W Mini Rugged Case

قیمت: Negotiatable MOQ: 1 قطعه
نام محصول: مبدل اترنت فیبر گیگابیتی مقاوم
بعد، ابعاد، اندازه: 114*93*35mm
وزن: 0.35 کیلوگرم
کلاس ایمنی: IP40
ضمانتنامه: 3 سال
خرید ویدئو آنالوگ Bidi RS232 Data 10/100M Ethernet Media Converter DC5V 40km FC Fiber آنلاین سازنده

ویدئو آنالوگ Bidi RS232 Data 10/100M Ethernet Media Converter DC5V 40km FC Fiber

قیمت: Negotiable MOQ: 1 جفت
نام محصول: مبدل rs232 به فیبر نوری
داده ها: RS232، دو جهته
شبکه محلی کابلی: 10/100 میلیون
ولتاژ: DC5V
بعد، ابعاد، اندازه: 17.9 * 12.8 * 2.9 سانتی متر
VIDEO خرید 10/100/1000 متر مدیا مبدل فیبر صنعتی نصب نصب ریل Din آنلاین سازنده

10/100/1000 متر مدیا مبدل فیبر صنعتی نصب نصب ریل Din

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مدیا مبدل فیبر صنعتی
نرخ: 10/100/1000M
پورت فیبر: پورت SFP
طول موج: 850 نانومتر/1310 نانومتر/1550 نانومتر
نصب و راه اندازی: دین ریل
خرید مبدل رسانه اترنت سریع 4KV ، مبدل فیبر اترنت گیگابیت اترنت سنجش خودکار آنلاین سازنده

مبدل رسانه اترنت سریع 4KV ، مبدل فیبر اترنت گیگابیت اترنت سنجش خودکار

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل رسانه سریع اترنت SC
سرعت شبکه: 10 / 100Mbps
طول موج: 850nm / 1310nm / 1550nm
فیبر: فیبر دوتایی SC
نصب و راه اندازی: نصب راه آهن DIN
VIDEO خرید 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه مبدل رسانه اترنت گیگابیت ، مبدل رسانه ای پوسته فلزی با دوام آنلاین سازنده

10/100/1000 مگابیت بر ثانیه مبدل رسانه اترنت گیگابیت ، مبدل رسانه ای پوسته فلزی با دوام

قیمت: Negotiable MOQ: 1
نام محصول: مبدل رسانه های صنعتی گیگابیت SC Duplex
نوع فیبر: دوبلکس
پوسته: پوسته فلزی با دوام
درگاه اترنت: 1
دمای کار: -40 ° ~ 85 ° C
خرید POE Gigabit Industrial Unmanaged Media Converter 8 Port 120W 240W DC48V آنلاین سازنده

POE Gigabit Industrial Unmanaged Media Converter 8 Port 120W 240W DC48V

قیمت: Negotiable MOQ: 1 عدد
بندر: 8
بعد، ابعاد، اندازه: 158*115*60 میلی متر
وزن: وزن خالص 0.75 کیلوگرم
ولتاژ: DC48V~DC52V
نرخ: 10/100/1000Mbps
1 2 3 4 5 Next > Last Total 5 page