سوئیچ POE فیبر نوری انتقال 20 کیلومتر
1
MOQ
Negotiable
قیمت
20KM Transmission Fiber Optic POE Switch
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OLYCOM
گواهی: CE, RoHS, FCC
شماره مدل: TA714-PSE-GE
برجسته:

سوئیچ POE فیبر نوری 20 کیلومتری

,

سوئیچ POE فیبر نوری تک حالت RoHS

,

سوئیچ فیبر تک حالت 20 کیلومتری

پرداخت
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، L / C، D / A، D / P، MoneyGram
قابلیت ارائه: 5000 مجموعه در ماه
مشخصات
نام: سوئیچ فیبر نوری تک حالته
نوع فیبر: فیبر دوتایی
فاصله: 20 کیلومتر
اتصال دهنده: SC
ورودی برق: 48VDC
نرخ: 10/100 / 1000M
توضیحات محصول

فیبر نوری تک حالته گیگابیت اترنت چهار پورت RJ45 با POE

 

معرفی

 

سوئیچ فیبر نوری یک حالته TA714-PSE-GE 10/100 / 1000Mbps Single Mode فراهم می کند IEEE 802.3af Power Sourcing Ethernet (PSE) ، در هر چهار درگاه جفت پیچ خورده ، داده ها و جریان الکتریکی را به دستگاه هایی مانند نقاط دسترسی WiFi ، تلفن های VoIP و دوربین های امنیتی IP.

این یک راه حل ایده آل است که دستگاه های شبکه با PoE نیاز به نصب بیش از 100 متر / 300 فوت مساحت دارند که با کابل کشی فیبر نوری چند حالته یا تک حالت مجاز است ، مدیران شبکه می توانند دستگاه های Powered را نصب کنند PD) در هر نقطه از شبکه LAN یا دانشگاه.سری TA714-PSE-GE قابلیت تبدیل رسانه و همچنین تأمین جریان الکتریکی به دستگاه انتهایی در محل از راه دور را دارد.

 

ویژگی های کلیدی

 

  1. پورت فیبر 1 x 1000Base-FX یا SX

  2. پورت 4 x 10 / 100Base-TX برای داده و قدرت

  3. IEEE802.3af / در سازگار است

  4. منبع تغذیه خارجی

  5. LED های تشخیصی و واحدی و LED های نشانگر جریان PoE

 

مشخصات

 

استاندارد

IEEE802.3 (10BASE-T) ، IEEE802.3u 100BASE-TX / FX (سریع اترنت) ، IEEE802.3x (کنترل جریان) ، IEEE802.1q ، IEEE802.3af PoE / PSE

10/100 / 1000BASE-T

کابل STP یا UTP دسته 5 / 5e / 6 (حداکثر 100 متر)

1000BASE-FX

50 / 125um ، 62.5 / 125um MMF (5 کیلومتر) ، 9 / 125um SMF (25/40/60/80/100/120 کیلومتر)

حالت تبدیل / زمان تأخیر

ذخیره و انتقال <10us ، مستقیم از 0.9us

کنترل جریان

کنترل جریان دوبلکس کامل ، فشار نیمه برگشت دو طرفه

بندر RJ-45

4 x Auto-MDI / MDIX

اتصال فیبر

استاندارد 1 x SC ، ST / FC اختیاری است

طول موج

1310 / 1550nm

ولتاژ ورودی

AC100 ~ 240V / 50-60HZ تا 48V از طریق آداپتور خارجی

مصرف برق

<2.5 وات (بیکار) ، 60 وات (تمام بار)

انتساب پین PoE

1/2 (V +) ، 3/6 (V-)

ولتاژ خروجی PoE

-48 ولت ، 0.27 آمپر ، 13 وات

MTBF

50،000 ساعت

بهتر

<1/1000000000

جدول آدرس MAC

1 کیلو

اندازه بافر

1 میلیون

دمای عملیاتی

0 ℃ ~ 50

دمای ذخیره سازی

-40 ℃ ~ 70

رطوبت ذخیره سازی

160 میلی متر × 95 میلی متر × 28 میلی متر

ابعاد و وزن

0.78 کیلوگرم (وزن ناخالص)

 

کاربرد

 

سوئیچ POE فیبر نوری انتقال 20 کیلومتر 0

 

جزئیات سفارش

 

TA714-PSE-GE / M2-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 1 فیبر تا 4 UTP ، 220VAC در -48VDC خارج ، MMF ، فیبر دوتایی ، 2 کیلومتر ، SC

TA714-PSE-GE / S20-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 1 فیبر به 4 UTP ، 220VAC در -48VDC خارج ، SMF ، فیبر دوتایی ، 20 کیلومتر ، SC

TA714-PSE-GE / S40-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 1 فیبر به 4 UTP ، 220VAC در -48 ولت خروجی ، SMF ، فیبر دو ، 40 کیلومتر ، SC

TA714-PSE-GE / S60-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 1 فیبر به 4 UTP ، 220VAC در -48VDC خارج ، SMF ، فیبر دو ، 60 کیلومتر ، SC

TA714-PSE-GE / S80-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت بر ثانیه ، 1 فیبر به 4 UTP ، 220VAC در -48VDC خارج ، SMF ، فیبر دو ، 80 کیلومتر ، SC

TA714S / U-PSE-FE / S20-SC

سوئیچ فیبر PSE / PoE ، 10/100 مگابیت در ثانیه ، 1 فیبر به 4 UTP ، 220VAC در -48VDC خارج ، SMF ، فیبر تک ، 20 کیلومتر ، SC

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)