10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری اترنت مبدل رسانه CAT6 برای پروژه های FTTX
1 عدد
MOQ
Negotiable
قیمت
10/100Mbps Fiber Optic Ethernet Media Converter CAT6 For FTTX Projects
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM210-FE
برجسته:

10Mbps فیبر نوری اترنت مبدل رسانه

,

پروژه های FTTX فیبر نوری اترنت مبدل رسانه

,

10 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری به cat6 مبدل

پرداخت
جزئیات بسته بندی: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 عدد در 1 کارتن.</b> <i>0.96KG/pcs</i> <b>0.96 کیلوگرم در قطعه</b>
زمان تحویل: 4 تا 8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل فیبر نوری به cat6
نرخ: 10 / 100Mbps
فیبر: پورت SC ، دو فیبر
فاصله: 20 کیلومتر ، حالت تک
ویژگی: ورودی AC ، 220 ولت
طول موج: 1310nm
بعد، ابعاد، اندازه: 173 میلی متر (W) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (H)
وزن: 0.74 کیلوگرم ، وزن خالص
توضیحات محصول

فیبر 10/100 مگابیت بر ثانیه مبدل رسانه تک حالته دو طرفه SC Port 20Km AC ورودی
 
معرفی
 

سری OM200 مبدل های رسانه ای اترنت با منبع تغذیه داخلی 10/100 مگابیت بر ثانیه خودکار تشخیص می دهند و از فیبر نوری برای افزایش محدوده فاصله فیزیکی پیوندهای معمولی اترنت (100 متر) تا حداکثر 5 کیلومتر استفاده می کنند.در MMF و حداکثر 100 کیلومترروی SMF
 
ویژگی های کلیدی
 

  • تبدیل اترنت 100BASE-FX FIBER به 10/100BASE-T COPPER
  • پورت RJ45 مسی خودکار MDI/MDIX
  • انتقال بسته داده فوق العاده 1600 بایت
  • کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
  • چراغ های LED با موقعیت کامل برای نشان دادن قدرت و وضعیت شبکه

 
مشخصات
 

استاندارد IEEE802.3 (10BASE-T) ، IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet) ، IEEE802.3x (کنترل جریان) ، IEEE802.1q ، IEEE802.1p QoS ، IEEE802.1d درخت پهن
10/100BASE-T کابل STP یا UTP رده 5/5e/6 (حداکثر 100 متر)
100BASE-FX

کابل فیبر 50/125um (5 کیلومتر) ، کابل فیبر چند حالته 62.5/125um (2 کیلومتر)

کابل فیبر تک حالته 9/125um (20/40/60/80/100 کیلومتر)

حالت تبدیل / زمان تاخیر Store-and-Forward <10us ، مستقیم مستقیم <0.9us
کنترل جریان کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
بندر RJ-45 خودکار-MDI/MDIX
اتصال دهنده فیبر استاندارد SC ، ST/FC اختیاری است
طول موج 1310/1550 نانومتر
ابعاد 173 میلی متر (عرض) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (ارتفاع)
وزن وزن خالص: 0.74 کیلوگرم ، وزن ناخالص: 0.96 کیلوگرم
ولتاژ ورودی AC100 ~ 240V / 50-60HZ
مصرف برق <2.5 وات
MTBF 50،000 ساعت
BER <1/1000000000
جدول آدرس MAC 1K
اندازه بافر 128K
دمای کارکرد 0 ~ ~ 50
دمای ذخیره سازی -40 ~ ~ 70
رطوبت ذخیره سازی 5 ~ ~ 90 non غیر قابل تحمل است

 
کاربرد
 

  1. پروژه های FTTX
  2. شبکه های مخابراتی
  3. مدارس ، دفاتر ، بارهای سایبری

10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری اترنت مبدل رسانه CAT6 برای پروژه های FTTX 0
 
ترتیب اطلاعات
 

OM210-FE/SC-آ2 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، چند حالته ، SC ، 2 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM210-FE/SC-20 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 20 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM210-FE/SC-40 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 40 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM210-FE/SC-60 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 60 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM210-FE/SC-80 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 80 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM210-FE/SC-100 10/100M ، مستقل ، دو فیبر ، حالت تک ، SC ، 100 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی

 
 
 
 
 
 
 
 
10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری اترنت مبدل رسانه CAT6 برای پروژه های FTTX 1
 
عکس های محصول
 
10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری اترنت مبدل رسانه CAT6 برای پروژه های FTTX 2
10/100 مگابیت بر ثانیه فیبر نوری اترنت مبدل رسانه CAT6 برای پروژه های FTTX 3

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)