WDM Rack Mount Fiber Media Converter، 100Mbps Fiber Cat6 Converter
1 جفت
MOQ
Negotiable
قیمت
WDM Rack Mount Fiber Media Converter , 100Mbps Fiber Cat6 Converter
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM510-FE
برجسته:

WDM Rack Mount Fiber Media Converter

,

100Mbps Rack Mount Fiber Media Converter

,

100Mbps Fiber Cat6 Converter

پرداخت
جزئیات بسته بندی: 1 جفت در یک جعبه ، 0.96 کیلوگرم (GW)
زمان تحویل: 3 ~ 8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1000 جفت در هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل رسانه تک هسته ای 10 100
نرخ: 10/100 مگابیت بر ثانیه ، مگابیت
فیبر: پورت SC ، تک فیبر
طول موج: 1310nm / 1550nm ، WDM
قدرت: ورودی AC ، 220 ولت
بعد، ابعاد، اندازه: 173 میلی متر (W) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (H)
وزن: 0.74KG
اندازه بافر: 128K
توضیحات محصول

مبدل رسانه تک نوری WDM Etherner Optic Media حالت تک حالت روی کابل Cat6

 

معرفی

 

مبدل های فیبر مگابیت اترنت SFP سری Olycom OM230-FE در زیر مشخص شده است

  1. تبدیل اترنت 100BASE-FX FIBER به 10/100BASE-T COPPER
  2. پورت RJ45 مسی خودکار MDI/MDIX
  3. کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
  4. با تغییر سرعت انتقال ، فواصل کاری و انواع شبکه های فیبر با تغییر SFP داغ plug-and-play انعطاف پذیر است
  5. چراغ های LED با موقعیت کامل برای نشان دادن قدرت و وضعیت شبکه

 

مشخصات

 

استاندارد IEEE802.3 (10BASE-T) ، IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet) ، IEEE802.3x (کنترل جریان) ، IEEE802.1q ، IEEE802.1p QoS ، IEEE802.1d درخت پهن
10/100BASE-T کابل STP یا UTP رده 5/5e/6 (حداکثر 100 متر)
SFP فرستنده های نوری SX ، LX ، EX ، ZX ، EZX و Bi-Di در دسترس هستند
تبدیل مقصیده / دتاخیر تیime Store-and-Forward <10us ، مستقیم مستقیم <0.9us
کنترل جریان کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
بندر RJ-45 خودکار-MDI/MDIX
اتصال دهنده فیبر LC (دوبلکس) ، LC/SC (سیمپلکس)
طول موج 1310/1550 نانومتر
ابعاد 173 میلی متر (عرض) x 128 میلی متر (D) x 32 میلی متر (ارتفاع)
وزن وزن خالص: 0.74 کیلوگرم ، وزن ناخالص: 0.96 کیلوگرم
ولتاژ ورودی AC100 ~ 240V / 50-60HZ
مصرف برق <2.5 وات
MTBF 50،000 ساعت
BER <1/1000000000
جدول آدرس MAC 1K
اندازه بافر 128K
عملیاتی درجه حرارت 0 ~ ~ 50
ذخیره سازی درجه حرارت -40 ~ ~ 70
رطوبت ذخیره سازی 5 ~ ~ 90 non غیر قابل تحمل است

 

ترتیب اطلاعات

 

OM230-FE/XX-XX 10/100M ، مستقل ، مبدل فیبر رسانه ، با شکاف SFP اما بدون SFP ، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-آ2 10/100M ، مستقل ، مبدل رسانه ای فیبر ، با SFP ، چند حالته ، LC ، 2 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-20 10/100M ، مستقل ، مبدل رسانه فیبر ، با SFP ، حالت تک ، LC ، 20 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-40 10/100M ، مستقل ، مبدل رسانه ای فیبر ، با SFP ، حالت تک ، LC ، 40 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-60 10/100M ، مستقل ، مبدل رسانه ای فیبر ، با SFP ، حالت تک ، LC ، 60 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی
OM230-FE/LC-80 10/100M ، مستقل ، مبدل رسانه ای فیبر ، با SFP ، حالت تک ، LC ، 80 کیلومتر ، منبع تغذیه داخلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمودار برنامه

 

WDM Rack Mount Fiber Media Converter، 100Mbps Fiber Cat6 Converter 0

 

تصاویر محصول

 

WDM Rack Mount Fiber Media Converter، 100Mbps Fiber Cat6 Converter 1

WDM Rack Mount Fiber Media Converter، 100Mbps Fiber Cat6 Converter 2

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)