Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر
1 جفت
MOQ
Negotiable
قیمت
Mini Robust Metal Casing Video Digital Optical Converter FC Fiber Single Mode 20km
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM610-1V ↑ WT / R
برجسته:

مبدل نوری دیجیتال ویدئو مینی فلز

,

مبدل نوری ویدئو دیجیتال و فیبر FC

,

مبدل صوتی دیجیتال پوشش فلزی

پرداخت
جزئیات بسته بندی: 1 جفت در کارتن ، 1.00 کیلوگرم (GW)
زمان تحویل: 3 ~ 8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1500 جفت در هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل فیلم آنالوگ به فیبر نوری
کانال: 1ch
طول موج: 1310nm / 1550nm
فاصله: 20 کیلومتر
درگاه ویدیو: BNC
درگاه فیبر: استاندارد FC ، ST / SC اختیاری
بعد، ابعاد، اندازه: 120 میلی متر × 105 میلی متر × 28 میلی متر
وزن: 1.00 کیلوگرم در هر جفت (وزن ناخالص)
توضیحات محصول

فرستنده و گیرنده فیلم نوری آنالوگ 1Ch و گیرنده Mini FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر

 

معرفی

 

فرستنده و گیرنده نوری و گیرنده نوری Olycom OM610-1V ↑ WT / R سیگنال های ویدئویی 1ch را روی فیبر نوری منتقل می کند.

در 9/125um فیبر تک حالت فاصله کار آن 20 کیلومتر تا 80 کیلومتر است در حالی که در فیبر چند حالته 5 کیلومتر است.

 

امکانات

 

  • پوشش فلزی محکم اندازه کوچک
  • محلول ضد رعد و برق
  • افت لینک نوری کم - حداکثر 30dB
  • بدون EMI ، RFI و حلقه زمینی
  • انتقال bi-di روی 1 فیبر با WDM
  • پلاگین و بازی داغ با منبع تغذیه سوئیچ

 

مشخصات

 

نوری
طول موج 1310nm / 1550nm
توان خروجی -8 ~ 3dBm
فیبر نوری حالت تک (9 / 125um) 20 کیلومتر ، چند حالته (50 / 125um) 5 کیلومتر ، (62.5 / 125um) 2 کیلومتر
دریافت حساسیت -30dBm
رابط استاندارد FC ، ST / SC اختیاری

 

ویدئو
مقدار کانال 1ch ، از دوربین به مرکز کنترل
سیستم های سازگار NTSC / PAL / SECAM
امپدانس / ولتاژ BNC 75Ω (نامتعادل) / 2.0Vp-p
دیفرانسیل سود <1 ±
فاز دیفرانسیل <1 پوند
نسبت S / N > 60dB (وزن دهی) (8 بیتی)
رابط BNC

 

برقمحیطی.مکانیکی
ولتاژ بهره برداری DC 5V1A
دمای کار -20 ℃ ~ + 70
دمای ذخیره سازی -45 ℃ ~ + 85
رطوبت 0 ~ 95٪ غیر متراکم
ابعاد مستقل 120 میلی متر × 105 میلی متر × 28 میلی متر
وزن 0.30 کیلوگرم در هر قطعه (وزن خالص) ، 1.00 کیلوگرم در هر جفت (وزن ناخالص)

 

جزئیات سفارش

 

OM610-1V ↑ WT / R-FC20 1ch video Tx ، singlemode ، single fiber ، 20Km ، کانکتور FC
OM610-1V ↑ MT / R-FC5 کانکتور 1x ویدیوی Tx ، چند حالته ، تک فیبر ، 5 کیلومتر ، FC

 

در بالا لیست مواردی که بیشتر سفارش داده می شوند ، لطفاً برای گزینه های بیشتر با من تماس بگیرید.

 

کاربرد

 

  • نظارت نظامی (دفاع مرزی ، دفاع ملی)
  • سالن ورزشی (انتقال صدا و تصویر زنده)
  • سیستم نظارت بر ترافیک شهر

Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر 0

 

تصاویر محصول

 

 

Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر 1

Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر 2

Mini Robust Metal Casing Video Converter Optical Converter FC فیبر تک حالت 20 کیلومتر 3

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)