3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber
1 جفت
MOQ
Negotiable
قیمت
3U Rack 1ch Analog Video Bnc To Fiber Media Converter 5km On Multimode Fiber
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: OM610-1V ↑ 1D ↓ WT / R
برجسته:

مبدل 5 کیلومتر Bnc به فیبر رسانه

,

مبدل چند حالته Bnc به فیبر رسانه

,

مبدل فیبر 5 کیلومتر به صدا

پرداخت
جزئیات بسته بندی: 1 جفت در یک جعبه ، 1.00 کیلوگرم (GW)
زمان تحویل: 3 ~ 7 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1200 جفت در هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل نوری دیجیتال تصویری
درگاه فیبر: اتصال دهنده FC
فاصله: 5 کیلومتر ، فیبر چند حالته
داده ها: RS485 ، 1ch
پهنای باند: 0 ~ 300 کیلوبیت بر ثانیه
رابط: ترمینال ققنوس
قدرت: DC 5V1A
وزن: 0.30 کیلوگرم در قطعه (وزن خالص)
توضیحات محصول

ویدئو آنالوگ 1ch با 1ch RS485 Data Bnc to Converter 5km فیبر چند فیبر فیبر

 

بررسی اجمالی محصولات

 

ویژگی های فرستنده و گیرنده ویدئو نوری Olycom در زیر

  1. نام مدل: OM610-1V ↑ 1D ↓ WT / R ، نام مدل خود را پشتیبانی کنید
  2. سیگنال های داده ای 1 ویدئویی و 1ch RS485 را روی فیبر نوری انتقال دهید
  3. در 9/125um فیبر تک حالته ، 20 کیلومتر ~ 80 کیلومتر اختیاری است
  4. 5 کیلومتر فاصله کار بر روی فیبر چند حالته

 

ویژگی های کلیدی

 

  • افت لینک نوری کم - حداکثر 30dB
  • موجود در رک مستقل و 3U
  • بدون EMI ، RFI و حلقه زمینی
  • محلول ضد رعد و برق

 

پارامترهای فنی

 

ویدئو
مقدار کانال 1ch ، از دوربین به مرکز کنترل
سیستم های سازگار NTSC / PAL / SECAM
امپدانس / ولتاژ BNC 75Ω (نامتعادل) / 2.0Vp-p
دیفرانسیل سود <1 ±
فاز دیفرانسیل <1 پوند
نسبت S / N > 60dB (وزن دهی) (8 بیتی)
رابط BNC
داده ها
مقدار کانال 1ch ، از مرکز کنترل به دوربین
پروتکل داده RS485
پهنای باند 0 ~ 300 کیلوبیت بر ثانیه
نرخ خطا 10-9
رابط ترمینال ققنوس

 

نوری
طول موج 1310nm / 1550nm
توان خروجی -8 ~ 3dBm
فیبر نوری حالت تک (9 / 125um) 20 کیلومتر ، چند حالته (50 / 125um) 5 کیلومتر ، (62.5 / 125um) 2 کیلومتر
دریافت حساسیت -30dBm
رابط استاندارد FC ، ST / SC اختیاری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برقمحیطی.مکانیکی
ولتاژ بهره برداری DC 5V1A
دمای کار -20 ℃ ~ + 70
دمای ذخیره سازی -45 ℃ ~ + 85
رطوبت 0 ~ 95٪ غیر متراکم
ابعاد مستقل 120 میلی متر × 105 میلی متر × 28 میلی متر
وزن 0.30 کیلوگرم در هر قطعه (وزن خالص) ، 1.00 کیلوگرم در هر جفت (وزن ناخالص)

 

ترتیب اطلاعات

 

OM610-1V ↑ 1D ↓ WT / R-FC20 ویدئو 1ch Tx + 1ch RS485 داده Rx ، تک حالت ، تک فیبر ، 20 کیلومتر ، FC
OM610-1V ↑ 1D ↓ MT / R-FC5 ویدیوی 1ch Tx + 1ch RS485 داده Rx ، چند حالته ، تک فیبر ، 5 کیلومتر ، FC

 

کاربرد

 

  1. Express system protection protection and toll station system
  2. سالن ورزشی (انتقال صدا و تصویر زنده)
  3. سیستم نظارت بر ساختمان و دانشگاه

3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber 0

 

تصاویر محصول

 

3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber 1

 

 

 

 

 

 

3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber 2

3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber 3

3U Rack 1ch Video Analog Video Bnc to Fiber Media Converter 5km on Multimode Fiber 4

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)