تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP
1 عدد
MOQ
Negotiable
قیمت
Single Mode LC SFP POE Fiber Media Converter 10/100/1000M For IP Cameras
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: Olycom
گواهی: CE RoHS FCC
شماره مدل: TA330-PSE-GE
برجسته:

مبدل فیبر LC SFP POE فیبر

,

مبدل فیبر فیبر 1000M POE

,

مبدل 1000M sfp به اترنت

پرداخت
جزئیات بسته بندی: <i>1 piece in 1 carton.</i> <b>1 عدد در 1 کارتن.</b> <i>0.5Kg/carton</i> <b>0.5 کیلوگرم / کارتن</b>
زمان تحویل: 4 تا 8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، پی پال
قابلیت ارائه: 1500 قطعه در هفته
مشخصات
نام محصول: مبدل فیبر POE به رسانه های مسی
فیبر: اسلات SFP ، فیبر LC
نرخ: 1.25 گیگابایت بر ثانیه ، مبتنی بر گیگابیت
ولتاژ: DC48V
ضمانتنامه: 1 سال
اندازه بافر: 1.75 میلیون
توضیحات محصول

10/100/1000M Single Mode LC SFP POE Fiber Media Converter برای دوربین های IP

 

بررسی اجمالی محصولات

 

مبدل های رسانه ای فیبر دار Gigabit POE Ethernet سری Olycom TA330-GE فاصله بین زیرساخت های مس و فیبر را پر می کند.

 

  • دارای قابلیت IEEE 802.3af/at Power Sourcing Ethernet (PSE) بر روی پورت جفت پیچ خورده
  • این دستگاه داده و جریان الکتریکی را برای دستگاه های فیبر نوری تامین می کند
  • به طور گسترده در نقاط دسترسی WiFi ، تلفن های VoIP و دوربین های امنیتی IP استفاده می شود
  • این به شما امکان می دهد دستگاه های قدرتمند (PD) را در هر نقطه در اطراف LAN یا محوطه دانشگاهی نصب کنید

 

ویژگی های کلیدی

 

  • 1 درگاه فیبر 1000Base-FX یا SX
  • 1 پورت 10/100/1000Base-TX برای داده و قدرت
  • IEEE802.3af/at سازگار است
  • خطای پیوند از طریق (LFPT) عبور می کند
  • پشتیبانی از AVB
  • 10K انتقال بسته داده فوق العاده
  • کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
  • انعطاف پذیری بالا با SFP داغ plug-and-play

 

مولفه های

 

استاندارد

IEEE802.3 (10BASE-T) ، IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet) ،

IEE802.3z 1000BASE-SX/LX (Gigabit-Ethernet) ، IEEE802.3x (کنترل جریان) ، IEEE802.1q ، IEEE802.1p QoS ، IEEE802.1d درخت پهن ، IEEE1588V2 ، IEEE802.3az

10/100/1000BASE-T کابل STP یا UTP رده 5/5e/6 (حداکثر 100 متر)
SFP فرستنده های نوری SX ، LX ، EX ، ZX ، EZX و Bi-Di در دسترس هستند

تبدیل مقصیده

دتاخیر تیime

Store-and-Forward <10us ، مستقیم مستقیم <0.9us
کنترل جریان کنترل کامل جریان دوبلکس ، فشار نیمه برگشت دو طرفه
بندر RJ-45 خودکار-MDI/MDIX
اتصال دهنده فیبر LC (دوبلکس) ، LC/SC (سیمپلکس)
طول موج 850/1310/1550 نانومتر

 

ولتاژ ورودی منبع تغذیه خارجی 48VDC/1A
مصرف برق <2.5 وات
تخصیص پین PoE 1/2 (V+) ، 3/6 (V-)
خروجی PoE -48 ولت ، 0.54 آمپر ، 25 وات
MTBF 50،000 ساعت
BER <1/1000000000
جدول آدرس MAC 4K
اندازه بافر 1.75 میلیون

 

دمای عملیاتیتقدیر 0 ~ ~ 50
دمای ذخیره سازی -40 ~ ~ 70
رطوبت ذخیره سازی 5 ~ ~ 90 non غیر قابل تحمل است

ابعاد

70 میلی متر (عرض) 93 93 میلی متر (D) 25 25 میلی متر (ارتفاع)

وزن

وزن خالص: 0.16 کیلوگرم ؛وزن ناخالص: 0.42 کیلوگرم

 

برنامه

 

  1. پروژه های FTTX
  2. مدارس ، دفاتر ، بارهای سایبری
  3. نقاط دسترسی WiFi ، تلفن های VoIP و دوربین های امنیتی IP
  4. شبکه های مخابراتی

 

تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP 0

 

تصاویر محصول

تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP 1

تک حالت LC SFP POE مبدل فیبر رسانه ای 10/100 / 1000M برای دوربین های IP 2

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)