فشار حمل و نقل دوباره افزایش می یابد

December 25, 2021

آخرین اخبار شرکت فشار حمل و نقل دوباره افزایش می یابد

بر اساس داده‌های به‌روزرسانی ازدحام منتشر شده توسط HMM از 16 نوامبر 2020 تا 16 دسامبر 2021، شرکت مشاوره کشتیرانی دانمارکی Sea-Intelligence وضعیت ازدحام مربوط به پایانه‌های کانتینری و وضعیت ازدحام حمل‌ونقل چندوجهی مربوط به پایانه را مطالعه و تحلیل کرده است. .

آخرین اخبار شرکت فشار حمل و نقل دوباره افزایش می یابد  0

شاخص تراکم ترمینال آمریکای شمالی نشان می‌دهد که ازدحام در اواسط سپتامبر 2021 به اوج خود رسید و پس از آن در اوایل اکتبر بهبود موقت کوتاهی رخ داد.با این حال، این بهبود به سرعت معکوس شد، و ازدحام متعاقبا به رکوردهای پایدار رسید.

اگرچه داده‌های HMM به‌عنوان یک اپراتور بزرگ جهانی و عضو THE Alliance نمی‌تواند به‌طور کامل نشان‌دهنده همه اپراتورهای دیگر در جهان باشد، تحلیلگران دانمارکی معتقدند که باید شرایط کلی بازار را منعکس کند.

تا آنجا که به تراکم چند وجهی مربوط می شود، وضعیت در آمریکای شمالی همچنان رو به وخامت است، در حالی که اخیراً در اروپا نشانه هایی از وخامت جزئی وجود دارد.مورفی در پایان گفت: با ورود به دوره اوج قبل از جشنواره بهار (در شش هفته آینده)، این وضعیت احتمالاً قبل از بهبود آن بدتر می شود.

طبق آخرین اطلاعاتی که چند روز پیش توسط Drewry منتشر شد، سه اتحاد بزرگ کشتیرانی در جهان به طور متوالی سفرهای متعددی را در 4 هفته آینده (هفته 51-2) لغو کردند که از این میان بیشترین سفرهای لغو شده THE Alliance بود که لغو شد. 23 سفر؛2M Alliance به 8 سفر رسید.کمترین اتحاد اقیانوسی 2 سفر را لغو کرد.

آخرین اخبار شرکت فشار حمل و نقل دوباره افزایش می یابد  1

از بین 544 سفر برنامه ریزی شده در مسیرهای اصلی ترانس پاسیفیک، فرا اقیانوس اطلس، آسیا-شمال و آسیا- مدیترانه، 44 سفر بین هفته 51 تا هفته دوم سال آینده لغو شد که نرخ لغو آن 8 درصد است.

 

بر اساس داده های فعلی دروری، در این مدت، 75 درصد از سفرهای خالی در مسیر تجاری شرق اقیانوس آرام، عمدتاً به سواحل غربی ایالات متحده انجام می شود.

دروری گفت که با افزایش موارد Omicron، برخی کشورها محدودیت های قرنطینه سخت تری را برای کارگران حمل و نقل اتخاذ می کنند که ممکن است تاخیرها را افزایش دهد و بحران زنجیره تامین را تشدید کند.

 

با نزدیک شدن به فصل اوج قبل از جشنواره سنتی بهار، انتظار می رود که قیمت ها در ژانویه افزایش یابد.

 

تعلیق های مکرر و پرش های بندری باعث شده فضا و تجهیزات بسیار تنگ بماند.شرکت های بزرگ حمل و نقل بیش از حد رزرو کرده اند و شروع به محدود کردن پذیرش رزرو کرده اند یا ترتیبی داده اند که کانتینرها را تخلیه کنند.با توجه به تأخیر مداوم و تغییر زمان، قابلیت اطمینان برنامه قایقرانی بسیار پایین است و تأخیر دریانوردی قبل از جشنواره بهار تأثیر جدی بر حمل و نقل پس از تعطیلات خواهد داشت.

 

مایلم به شما یادآوری کنم که اگر به هر محصول فیبر نوری مانند سوئیچ شبکه صنعتی، سوئیچ شبکه POE، مبدل فیبر رسانه، فرستنده گیرنده SFP و غیره نیاز دارید، لطفاً در هر زمان با OLYCOM تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Sales
تلفن : 86-755-26611509
فکس : 86-755-83129773
حرف باقی مانده است(20/3000)