| پورت های اترنت | 8 |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ شبکه صنعتی Gigabit E-Mark |
| اتصال معکوس | حمایت |
| پهنای باند سیستم | 16 گیگابیت بر ثانیه (مربای غیر ترافیک) |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ شبکه صنعتی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| چیپست | REALTEK |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| بندر | 5*10/100/1000 متر سنجش خودکار RJ45 |
| جزئیات بسته بندی | یک دستگاه واحد و یک دفترچه راهنمای کاربر داخل یک جعبه، مهر و موم شده و به خوبی محافظت می شود. |
| نام محصول | سوئیچ POE اترنت صنعتی گیگابیتی بادوام |
|---|---|
| تخصیص پین پاور | 1/2+;3/6- |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| جدول آدرس MAC | 8K |
| MTBF | 500000 ساعت |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| اداره می شود | بله ، L2 |
| پورت فیبر | 2 * بنادر فیبر SFP |
| پورت های RJ45 | 16 * بنادر RJ45 |
| دمای کارکرد | -40 ℃ تا + 85 |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده گیگابیتی |
|---|---|
| قدرت بدون بار | 5w |
| اتصال معکوس | حمایت |
| دمای کاری | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85+ درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| شناسه VLAND | 4096 |
| قاب جامبو | 9.6 کیلوبایت |
| ظرفیت سوئیچ | 40 گرم |
| وضعیت محصولات | ذخایر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| پورت فیبر | 4 * بنادر فیبر SFP |
| پورت های RJ45 | بنادر 24 * RJ45 |
| دمای کارکرد | -40 ℃ تا + 85 |
| ولتاژ ورودی | 220Vac |
| نام | سوئیچ صنعتی Poe مدیریت نشده 2 SFP و 4 پورت RJ45 گیگابیتی |
|---|---|
| زمان ضمانت | سه سال |
| استاندارد POE | POE AT/AF |
| منبع برق | 48-52VDC |
| راه نصب شده | نصب ریل |
| نام محصول | سوئیچ اترنت درجه صنعتی |
|---|---|
| عملکرد | QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP |
| بندر | ≤ 8 |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| وضعیت محصولات | ذخایر |
| Product name | 5 port hardened network switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| اندازه | 114*93*35mm |