| نام محصول | کارت ماژول های جبران پراکندگی |
|---|---|
| نوع رابط | LC / PC یا برای سفارشی سازی |
| استفاده | مخابرات، سیستم انتقال |
| ویژگی | ثبات بالا، قابلیت اطمینان طول |
| طول موج مرکز | 1550 نانومتر |
| نام محصول | ماژول 10G SFP |
|---|---|
| نوع فیبر | SMF |
| فاصله | 2 کیلومتر |
| طول موج | 1310 نانومتر |
| درخواست | FTTH FTTB FTTC |
| نام محصول | کارت AWG 40 طول موج MuX/Demux |
|---|---|
| فاصله کانال | 0.8 نانومتر (100 گیگاهرتز) |
| استفاده | WDM |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حداکثر مصرف برق | 3 وات |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
|---|---|
| رابط ویدیویی | BNC |
| ولتاژ بهره برداری | DC 5V1A |
| ابعاد - مستقل | 179 میلی متر × 130.5 میلی متر × 50 میلی متر |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نام محصول | برق صنعتی 480 وات |
|---|---|
| ورودی ولتاژ | AC/DC |
| ولتاژ خروجی | 48-55vdc |
| محدوده دما | -40 تا +70 درجه سانتیگراد |
| UL لیست شده است | آره |
| نام محصول | مبدل فیبر نوری تصویری آنالوگ |
|---|---|
| کانال | 1 کانال |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| فاصله | 20 کیلومتر |
| پورت تصویری | BNC |
| Product name | Contact Closure fiber transmitter receiver |
|---|---|
| Channel | 8 |
| Direction | Bidi |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product name | 10g copper SFP transceiver |
|---|---|
| Distance | 30m, Rj45 electric port |
| Dimension | 57*13*8.5mm |
| Operating Temp | 0℃~70℃ |
| Warranty | 1 year |
| نام محصول | مبدل رسانه ویدئویی چند سرویس |
|---|---|
| اطلاعات | RS232، RS485، RS422 |
| نرخ | 115.2 کیلوبیت بر ثانیه |
| ابعاد | 17.9 * 13 * 2.8 سانتی متر |
| وزن | 0.7 کیلوگرم در هر جفت |
| نام محصول | gigabit poe splitter |
|---|---|
| بندر | PoE وارد، داده خارج، خروجی DC |
| ولتاژ خروجی | DC12V/DC24V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| نصب | دیوار کوه |