| نام محصول | هاب سوئیچ اترنت 5 پورت 10/100Mbps |
|---|---|
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| فاصله | 20/40/60/80/100 کیلومتر |
| درگاه اترنت | 4* پورت های RJ45 |
| پورت فیبر | 1* بندر SC |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده صنعتی |
|---|---|
| پورت SFP | 4 |
| پورت UTP | 6 |
| درجه حفاظت | IP40 |
| وزن Poruct | 0.75 کیلوگرم |
| نام محصول | سوئیچ اترنت sfp گیگابیتی مقاوم |
|---|---|
| عمل | بدون مدیریت، بدون POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | REALTEK |
| فیبر | سرعت 1*100m/1g |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 6 پورت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240 ولت |
| پورت های اترنت | پورت 4*2.5G RJ45 |
| پورت های آپلینک | پورت 2*10Gbps sfp+ |
| گواهی ایمنی | CE، FCC، RoHS |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 2.5 گرمی |
|---|---|
| قدرت | AC 100-240V |
| بنادر اترنت | پورت 8*2.5G RJ45 |
| درگاه های ارتفاعی | پورت 1*10 گیگابیت بر ثانیه sfp+ |
| پهنای باند هواپیمای پشتی | 60 گیگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | 5 پورت Gigabit Ethernet سوئیچ |
|---|---|
| پورت های PoE | 4 پورت از poe پشتیبانی می کند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| تولید کننده | در دسترس |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| نام محصول | سوئیچ پو 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| بودجه کل | 240 وات |
| OEM | حمایت |
| نام محصول | 8 پورت گیگابیت مدیریت سوئیچ پو |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ اترنت 2.5G بدون مدیریت 9 پورت |
|---|---|
| پهنای باند هواپیمای پشتی | 60 گیگابیت بر ثانیه |
| بنادر اترنت | پورت 8*2.5G RJ45 |
| درگاه های ارتفاعی | پورت 1*10 گیگابیت بر ثانیه sfp+ |
| حالت حمل و نقل | ذخیره کردن به جلو |
| نام محصول | 6 پورت سوئیچ اترنت گیگابایت صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| شبکه محلی کابلی | 4*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| قدرت | DC12V/DC24V/DC48V |