| نام محصول | مبدل رسانه فیبر SFP 10/100Mbps |
|---|---|
| بندر | 1*100 متر فیبر و شبکه |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | مبدل اترنت فیبر گیگابیتی مقاوم |
|---|---|
| بعد | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم |
| کلاس ایمنی | IP40 |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | مبدل رسانه ای POE گیگابیتی |
|---|---|
| بعد | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم، وزن خالص |
| استاندارد پو | 802.3 af, 802.3 at |
| ولتاژ | DC48~DC52V |
| نام محصول | مبدل رسانه ای گیگابیت صنعتی مینی |
|---|---|
| نوع فیبر | SC ، WDM Bidi |
| اتصال معکوس | حمایت |
| قدرت بدون بار | 5w |
| نصب | راه آهن یا دیواری نصب شده |
| نام محصول | منبع تغذیه ریلی 120W DIN |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | DC47.0-DC53.0 |
| کارایی | 94% |
| ورودی ولتاژ | ورودی گسترده AC/DC |
| عملکرد DC OK | حمایت |
| نام محصول | 1G SFP به RJ45 SFP گیرنده |
|---|---|
| نرخ | 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
| فاصله | 100 متر |
| دمای عملیاتی | -40 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد |
| ویژگی | قابل اتصال گرم |
| نام محصول | مبدل رسانه ای ناهموار اترنت پو |
|---|---|
| فیبر | 1*کانکتور Fixe SC ، دوبلکس |
| RJ45 | 1*10/100/1000 متر مس |
| ویژگی | Poe af/at ، بدون کنترل |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | سوئیچ PoE صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| درگاه | 2*100/1000M سرعت SFP سنجش خودکار |
| بودجه PoE | 60 وات، PoE af/at |
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| اترنت | شبکه 8*100M/1G بدون PoE |
| حفاظت از ولتاژ | 6 کیلو ولت |
| روش نصب | DIN35 یا نصب روی دیوار |
| نام محصول | سوئیچ بای پس فیبر نوری صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120 وات |