| نام محصول | سوئیچ POE شبکه صنعتی مدیریت شده L2 |
|---|---|
| شبکه | POE، ERPS، STP، RSTP، SNMP |
| ولتاژ ورودی | DC48V |
| مصرف | 300 وات |
| حالت ارتباطی | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| نام محصول | 10 سوئیچ پورت گیگابیت پو |
|---|---|
| قدرت | ورودی AC (100-240V) |
| چیپست | REALTEK |
| پهنای باند | 20 گیگابیت بر ثانیه |
| آدرس مک | 2k |
| نام محصول | سوئیچ فیبر POE |
|---|---|
| ولتاژ آداپتور برق | AC 110V-240V |
| پورت های PoE | 4 پورت از poe پشتیبانی می کند |
| مصرف | 65W/78W |
| منبع تغذیه POE | منبع تغذیه 12 45 + ,36 78- , 8 هسته ای |
| Product name | Managed 16 port gigabit poe switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| نام | سوئیچ صنعتی پو 10/100Mbps |
|---|---|
| زمان ضمانت | سه سال |
| استاندارد POE | POE AT/AF |
| روش نصب | نصب ریل |
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ شبکه Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| نرخ انتقال | گیگابیت |
| بندر | 1 * SC دو درگاه فیبر + 2 * درگاه RJ45 |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |
| منبع برق | DC 48-52 V |
| نام محصول | 2.5 گرم سوئیچ فیبر POE مدیریت شده سخت |
|---|---|
| PoE | 8*poe af/at |
| عملکرد | POE ، VLAN QOS ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| پورت های فیبر | 2*100m/1g/2.5g |
| فاصله POE | 100 متر |
| نام محصول | 16 پورت گگابیت مدیریت شده PoE سوئیچ |
|---|---|
| پورت فیبر | 8*100m/1g/2.5g |
| بندر مس | 8*100/1000Mbps |
| ویژگی | L2 مدیریت شده ، 240W پو |
| نصب | DIN-RAIL یا WALL نصب شده |
| نام محصول | 8 پورت گیگابیت قابل کنترل POE |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000Mbps |
| فاصله POE | 100 متر |
| تراشه | سرعت |
| نام محصول | سوئیچ فیبر مدیریت رک صنعتی |
|---|---|
| میزان فیبر | 100M/1000M/2500M |
| نرخ اترنت | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| بودجه POE | 720 وات |
| پروتکل POE | PoE af/at/bt |