| تضمین | سه سال |
|---|---|
| دمای کار | -40℃~ +75℃ |
| منبع برق | 48-52VDC |
| نام محصول | سوئیچ Poe فیبر نوری صنعتی 10/100Mbps 6 پورت POE |
| مواد | پوسته فلزی بادوام |
| نام محصول | سوئیچ بدون مدیریت پو |
|---|---|
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| عملکرد | POE AT / AF |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | DC48V-52V |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت POE |
|---|---|
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| درگاه اترنت | 8 پورت RJ45 |
| عملکرد | POE 15.4W/30W |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | DC48V-52V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر 8 پورت پو گیگابیتی |
|---|---|
| پورت های PoE | 8 گیگابیت POE |
| پورت فیبر | 2 پورت فیبر SFP |
| راه نصب | نصب ریل |
| ضد آب | IP40 |
| نام محصول | مبدل رسانه ای صنعتی پو |
|---|---|
| فیبر | 1*شکاف SFP 100Mbps |
| مس | 1*10/100mbps بدون پو |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| بودجه | 15.4W/30W |
| نام محصول | مبدل فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت مدیریت شده |
|---|---|
| پورت کنسول | یک عدد RJ45 |
| پورت فیبر | هشت اسلات SFP |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85+ درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ 4 پورت خورشیدی |
|---|---|
| پورت فیبر | 100/1000 متر سرعت SFP سنجش خودکار |
| بودجه POE | 120 وات |
| ورودی برق | DC24V دوگانه |
| خروجی PoE | DC48V |
| نام محصول | مبدل فیبر گیگابیتی SFP به اترنت |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP برای ماژول های SM MM |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| قدرت | ورودی AC 220 ولت |
| جدول آدرس MAC | 4k |
| نام محصول | سوئیچ POE دوربین مداربسته 16 پورت |
|---|---|
| نشان | بدون مدیریت، نوع قفسه |
| نوری | شکاف SFP |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| بودجه | 300W |