| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| SFP | اسلات های 2*1G SFP برای ماژول های SM/MM |
| مس | اترنت 6*100/1000Mbps بدون PoE |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| سفارشی سازی | پشتیبانی می کند |
| Product name | Gigabit industrial media converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم، وزن خالص |
| Warranty | 3 years |
| Rate | 10/100/1000M |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده PoE 24 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| میزان فیبر | 4*100M/1000M/2500M |
| نرخ اترنت | 24*100/1000Mbps |
| بودجه PoE | 500 وات |
| پروتکل پو | POE af/at |
| نام محصول | سوئیچ شبکه PoE با مدیریت 5 پورت |
|---|---|
| مس | 5*10/100/1000Mbps RJ45 با PoE |
| ویژگی | مدیریت وب، PoE af/at |
| چیپست | REALTEK |
| OEM | پشتیبانی کنید |
| نام محصول | سوئیچ PoE مدیریت شده 16 پورت L2+ |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 16*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W/480W |
| نام محصول | سوئیچ بای پس فیبر نوری صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120 وات |
| نام محصول | سوئیچ DIN PoE 4 پورت 10/100M |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 60w/120w |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| منبع تغذیه | ورودی دوگانه برق 48-52 ولت DC |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت اترنت |
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ PoE صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| درگاه | 2*100/1000M سرعت SFP سنجش خودکار |
| بودجه PoE | 60 وات، PoE af/at |
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| نام محصول | سوئیچ PoE شبکه فیبر 24 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ویژگی | پو ، بدون کنترل |
| بودجه PoE | 15.4W/30W، بودجه 300W |
| قدرت | ورودی AC (100-240V) |
| سفارشی سازی | بله |