| نام محصول | سوئیچ DIN PoE شبکه 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 180 وات |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| نام محصول | سوئیچ DIN PoE 4 پورت 10/100M |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 60w/120w |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| نام محصول | سوئیچ PoE شبکه فیبر 24 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ویژگی | پو ، بدون کنترل |
| بودجه PoE | 15.4W/30W، بودجه 300W |
| قدرت | ورودی AC (100-240V) |
| سفارشی سازی | بله |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت DIN گیگابیتی PoE |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| نام محصول | سوئیچ بای پس مدیریت شده 8 پورت L2 |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| نام محصول | سوئیچ شبکه PoE 5 پورت 10/100Mbps |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 60w/120w |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| Product name | Gigabit industrial media converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| وزن | 0.35 کیلوگرم، وزن خالص |
| Warranty | 3 years |
| Rate | 10/100/1000M |
| نام محصول | مبدل مدیا فیبر اترنت گیگابیتی |
|---|---|
| سرعت فیبر | 1*1G درگاه SC دوگانه |
| سرعت | مدیریت نشده، غیر POE |
| مس | 1*100m/1000mbps بدون poe |
| ولتاژ ورودی | DC 5V1A با آداپتور قدرت خارجی |
| نام محصول | مبدل فیبر رسانه ای 3 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | 2 مبدل فیبر رسانه ای بدون کنترل |
|---|---|
| سرعت شبکه | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |