| نام محصول | مبدل فیبر صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| سرعت فیبر | 100 متر یا 1 گرم سنجش خودکار |
| ورودی برق | 12-52VDC |
| قدرت بدون بار | 5w |
| راه نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| نام محصول | 5 سوئیچ تقویت کننده ولتاژ بندر |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| منبع برق | ورودی قدرت دوگانه DC12/24/48V |
| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی |
|---|---|
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| مارک | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ سولار پو 6 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| OEM | قبول کنید |
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| منبع تغذیه | ورودی برق دوگانه 12-52 ولت DC |
|---|---|
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری گیگابیتی |
| LED ها | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| نصب و راه اندازی | راه دور راه رفتن |
| نام محصول | سوئیچ Poe Gigabit مدیریت شده |
|---|---|
| نرخ انتقال | 10/100 / 1000Mbps |
| پورت فیبر | 12 * بنادر فیبر SFP |
| پورت های RJ45 | 12 * RJ45 بنادر |
| آداپتور Powe | درونی؛ داخلی |
| نام | 2 پورت صنعتی پو اترنت سوئیچ |
|---|---|
| فیبر | فیبر SFP 1*100m/1G |
| مس | 2*10/100/1000M RJ45/POE |
| استاندارد POE | 802.3af/802.3at |
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| نام محصول | 8 پورت پو سوئیچ 10/100 مگابیت در ثانیه |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| مس | 6*10/100Mbps RJ45/POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| سفارشی سازی | حمایت |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE budget | 15.4W/30W |
| Power supply | DC48V |
| نام محصول | 3 مرکز سوئیچ صنعتی بندر گیگابیت |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | مس 2*10/100/1000 متر مس |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| ولتاژ ورودی | DC12V/DC24V/DC48V |