| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| نام محصول | سوئیچ فیبر پورت پو 4 صنعتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| اترنت | 2*10/100/1000M RJ45 |
| فاصله پو | 100 متر |
| بودجه | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ شبکه مدیریت صنعتی گیگابیتی |
|---|---|
| بندر | 2* اسلات SFP، اترنت 4*گیگابیتی |
| ویژگی | مدیریت شده، غیر POE |
| منبع برق | DC12V، DC24V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده 6 پورت ERPS |
|---|---|
| بندر | 2* اسلات SFP، اترنت 4*گیگابیتی |
| ویژگی | مدیریت شده، مطابق با POE af/at |
| منبع برق | DC48V، توان اضافی |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| نام محصول | سوئیچ فیبر Poe Industrial Olycom |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| مس | 4*10/100Mbps RJ45/POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| پروتکل POE | 802.3Af/802.3AT در بندر 1 ~ 4 |
| نام محصول | 2 پورت تبدیل کننده رسانه های صنعتی |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| Product name | 2.5G Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| Customization | Support |
| نام محصول | سوئیچ POE بای پس نوری |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| حالت ارتباط | 350 گرم |
| نوع نصب | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| نام محصول | سوئیچ POE بیرونی |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کن |