| نام محصول | 8 پورت L2 + سوئیچ اترنت مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| اترنت | 10*100M/1G RJ45 Uplink بدون PoE |
| ویژگی | L2+ قابل مدیریت، غیر PoE |
| سفارشی سازی | پشتیبانی می کند |
| نام محصول | ماژول PLC IO |
|---|---|
| استفاده کنید | کنترل صنعتی |
| پروتکل | مودبوس |
| زمان پاسخ IO | حداقل 500 us |
| ولتاژ کاری | 24VDC (محدوده ولتاژ 18VDC~28VDC) |
| نام محصول | مبدل سریع فیبر اترنت SC |
|---|---|
| سرعت شبکه | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| طول موج | 850nm یا 1310nm |
| فیبر | SC دو فیبر |
| نصب | نصب DIN RAIL |
| نام محصول | سوئیچ شبکه صنعتی PoE 10/100Mbps |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 30W/60W |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| نام محصول | مبدل رسانه ای اترنت سریع 10/100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| پوسته | پوسته فلزی راه راه |
| دمای کار | -40 ~ 75°C |
| زمان ضمانت | سه سال |
| درخواست | مخابرات، دوربین مدار بسته، FTTX، امنیت و نظارت |
| نام محصول | مبدل رسانه ای اترنت پو سخت |
|---|---|
| عملکرد | پو ، بدون کنترل |
| نوع فیبر | SC دو فیبر |
| سرعت | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | 2 مبدل فیبر رسانه ای بدون کنترل |
|---|---|
| سرعت شبکه | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |
| نام محصول | ماژول EtherCAT io |
|---|---|
| پروتکل | EtherCAT |
| ولتاژ کاری | 24VDC (محدوده ولتاژ 18VDC~28VDC) |
| درجه حفاظت | IP20 |
| رابط ارتباطی | 2*RJ45 |
| نام محصول | سیستم ورودی/خروجی EtherCAT |
|---|---|
| مقیاس پذیری | پشتیبانی نشده است |
| DI | 16 پورت |
| انجام دادن | 16 پورت |
| ورودی برق | DC24V |
| نام محصول | افزونه ایثرنت در فضای باز |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| تضمین | سه سال |