| نام محصول | مبدل فیبر رسانه ای 3 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | مبدل نوری دیجیتال ویدئویی آنالوگ |
|---|---|
| Fiber | FC port |
| Video | 8ch, BNC interface |
| Voltage | DC input 5V or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |
| نام محصول | تزریق کننده POE مبتنی بر گیگابیت |
|---|---|
| بازده قدرت | 60 وات |
| ولتاژ خروجی | DC48V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| گواهی | CE |
| Product name | Industrial Optical Fiber Bypass Unit |
|---|---|
| Port | 8*LC connector |
| Type | Singlemode |
| Power input | DC12V~DC52V |
| Mounting Method | Wall or DIN35 |
| نام محصول | مبدل فیبر گیگابیتی SFP به اترنت |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP برای ماژول های SM MM |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| قدرت | ورودی AC 220 ولت |
| جدول آدرس MAC | 4k |
| نام محصول | مبدل فیبر صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| فیبر | 1*فیبر SC گیگابیت |
| فاصله | 40 کیلومتر |
| شبکه محلی کابلی | 1*10/100/1000M RJ45 |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| Product name | 10g copper SFP transceiver |
|---|---|
| Distance | 30m, Rj45 electric port |
| Dimension | 57*13*8.5mm |
| Operating Temp | 0℃~70℃ |
| Warranty | 1 year |
| نام محصول | شاسی رک مبدل ویدیویی 18 اسلات |
|---|---|
| قدرت | برق دوگانه 220 ولت |
| دما | -30℃℃+75℃ |
| وزن | 5.12 کیلوگرم / قطعه (وزن خالص) |
| بعد | 485 ((L) * 300 ((W) * 135 ((H) mm |
| نام محصول | مبدل مدیا حالت Sinele PoE |
|---|---|
| پورت فیبر | SC، ST/FC اختیاری است |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM |
| بودجه POE | 15.4W/30W |
| اندازه بافر | 1 متر |
| Product name | 10gb SFP module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |