| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری اترنت 5 پورت سریع |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP |
| مس " | 4*10/100Mbps RJ45 |
| نشان | غیر PoE، مدیریت نشده |
| ورودی برق | DC12V/DC24V/DC48V |
| نام محصول | سوئیچ 5 پورت پو |
|---|---|
| مواد | پوشش فلزی ناهموار |
| استاندارد POE | Poe af/at (15.4W/30W) |
| فاصله انتقال | بستگی به ماژول های SFP دارد |
| رطوبت ذخیره سازی | 10٪ - 95٪، غیر متراکم |
| نام محصول | هاب سوئیچ اترنت 5 پورت 10/100Mbps |
|---|---|
| نوع فیبر | SC Single Fiber |
| فاصله | 20/40/60/80/100 کیلومتر |
| درگاه اترنت | 4* پورت های RJ45 |
| پورت فیبر | 1* بندر SC |
| نام محصول | سوئیچ POE اپتیکال صنعتی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | DC48-52V |
| پورت های نوری | 1 |
| دمای کاری | -45 ~ 85 ℃ |
| درگاه اترنت | 4 |
| نام محصول | سوئیچ 5 بندر خورشیدی |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کردن |
| ورودی برق | DC12-48V |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission mode | Storage and forward |
| Reverse connection | Support |
| Working humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Product name | 8 port gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| سرعت | گیگابیت کامل |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control and Transportation |
| Voltage input | DC12V~DC52V |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| توان خروجی POE | 30W/60W/90W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ شبکه فیبر صنعتی |
|---|---|
| سرعت فیبر | 1*100m/1G شکاف SFP |
| سرعت مس | 2*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ فیبر بدون کنترل صنعتی |
|---|---|
| سرعت فیبر | 100 متر ، شکاف SFP |
| سرعت اترنت | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| ویژگی ها | مدیریت نشده، غیر POE |
| تراشه | REALTEK |