| نام محصول | سوئیچ POE صنعتی مدیریت وب 8 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| بودجه POE | 240 وات = 8 * 30 وات |
| عملکرد | پو ، مک ، VLAN ، CLI ، SNMP ، حلقه و غیره |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی Gigabit 6 |
|---|---|
| فیبر | 1*1000 متر شکاف SFP |
| مس | 6*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| منبع برق | 12-52VDC |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی 4 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | شکافهای 2*100m/1G SFP |
| مس | 2*10/100/1000Mbps |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | آره |
| نام محصول | 4 پورت 10/100/1000 سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| عمل | بدون مدیریت، بدون POE |
| سفارشی سازی | حمایت |
| چیپست | بله |
| دمای کار | -40 ℃ تا + 75 ℃ |
| نام محصول | 4 پورت سوئیچ PoE صنعتی Fast Ethernet |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| مس | 4*10/100Mbps RJ45/POE |
| خروجی PoE | 15.4W/30W |
| بودجه POE | 120 وات |
| نام محصول | 16 پورت سوئیچ صنعتی POE |
|---|---|
| استاندارد POE | 15W/30W/60W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g SFP |
| عملکرد | QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| نام محصول | سوئیچ فیبر POE صنعتی 10 پورت |
|---|---|
| پورت فیبر | 2 پورت فیبر SFP |
| درگاه اترنت | 8 |
| استاندارد POE | IEEE 802.3 af/at |
| مواد | فلز |
| نام محصول | سوئیچ 16 پورت POE |
|---|---|
| پورت شبکه | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| پورت فیبر | پورت های فیبر SFP 8 × 1000M |
| پورت کنسول | 1 عدد پورت RJ45 |
| دمای کار | -40 - +75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | سوئیچ LAN Gigabit-Mark-Mark |
|---|---|
| بندر | مس 5*100m/1000m مس بدون فیبر |
| قدرت | DC12V/DC24V/DC48V |
| تراشه | REALTEK |
| سفارشی سازی | حمایت |