| Product name | 10G 24 Port Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 30W |
| Power Output | 12V3A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Product Size | 440*205*44mm |
| نام محصول | 10G L3 سوئیچ فیبر مدیریت شده |
|---|---|
| قدرت | حداکثر 38W |
| بازده قدرت | 12V8A |
| پهنای باند | 128 گرم در ثانیه |
| نشانگر | PWR ، SYS ، SW ، POE/ACT ، LINK/ACT |
| نام محصول | 16 پورت 1U Rack مدیریت سوئیچ شبکه |
|---|---|
| ولتاژ | AC220V |
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| اترنت | 16*100/1000Mbps بدون PoE |
| مدیریت | ERPS، STP، RSTP، MSTP و غیره |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| نام محصول | 2.5G Smart Managed Ethernet Poe Switch |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 4*10/100/1000Mbps |
| پروتکل POE | 15.4W/30W |
| بودجه POE | 120 وات |
| نام محصول | سوئیچ 16 پورت POE |
|---|---|
| پورت شبکه | 8 درگاه RJ45 10/100/1000M |
| پورت فیبر | پورت های فیبر SFP 8 × 1000M |
| پورت کنسول | 1 عدد پورت RJ45 |
| دمای کار | -40 - +75 درجه سانتیگراد |
| Product Name | 30-Port L3 Managed Fiber PoE Switch |
|---|---|
| فیبر | 6*1G/2.5G/10G Uplink |
| Copper | 24*100M/1G/2.5G LAN/PoE |
| PoE Budget | 400W |
| استاندارد POE | 802.3af/802.3at |
| نام محصول | 8 پورت سوئیچ Ethernet صنعتی |
|---|---|
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | حمایت |
| نصب | 35 میلی متر DIN-RAIL یا WALLOUTING |
| نام محصول | سوئیچ Poe قابل مدیریت |
|---|---|
| قابل مدیریت | آره |
| فاصله POE | 100 متر |
| MDI/MDIX خودکار | آره |
| پورت SFP | 1 x 1000M پورت SFP |
| Features | L2 managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| بندر مس | ** 10/100/1000Mbps |
| ولتاژ ورودی | DC12-52V |