| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g SFP |
| عملکرد | QoS، پشتیبانی VLAN، SNMP، LACP |
| شبکه محلی کابلی | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| پوسته | درجه حفاظت IP40، پوسته فلزی |
| نام محصول | 8 پورت گیگابیت مدیریت سوئیچ پو |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| حالت ارتباط | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | پورت 8 سوئیچ اترنت گیگابیتی |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 years |
| نرخ | 10/100/1000M |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت صنعتی |
|---|---|
| سرعت | 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
| بودجه | 240W |
| ورودی ولتاژ | DC48V |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری صنعتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | DC12 ~ 52 ولت |
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| طول موج تست | 850/1300nm; 850/1300 نانومتر؛ 1310/1550nm 1310/1550 نانومتر |
| رابط فیبر نوری | SC/LC |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت شده توسط ریک گیگابیت |
|---|---|
| Uplink | ۲ پورت مس و ۲ پورت SFP |
| لینک پایین | 16 پورت 10/100/1000M POE |
| بودجه | 300W |
| بعد | 440*204*44 میلی متر |
| نام محصول | سوئیچ اترنت صنعتی مدیریت شده |
|---|---|
| اداره می شود | بله L2 |
| نوع کانکتور | SFP |
| مک | 8K |
| دمای کار | -40 °C تا + 75 °C |
| Product Name | Gigabit Ethernet 12 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Management | Support |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پین منبع تغذیه | 1/2 (V+)، 3/6 (V-); 4/5 (V+)، 7/8 (V-) |
| توان خروجی POE | 30W/60W/90W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | مدیریت 16 پورت سوئیچ اترنت صنعتی |
|---|---|
| درگاه های Rs485 | 4*RS485 |
| اتوبوس CAN | 2*آیا اتوبوس می تواند |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |