| نام محصول | سوئیچ شبکه PoE صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| نام محصول | سوئیچ شبکه CAN Bus RS485 مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | 8*100M/1G/2.5G SFP |
| مس | 8*10/100/1000Mbps بدون PoE |
| ویژگی اضافی | 2 اتوبوس CAN، 4 RS485 |
| چیپست | سرعت |
| نام محصول | سوئیچ DIN PoE 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| فیبر | اسلات های 2*1G SFP |
| مس | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| بودجه PoE | 240W |
| نام محصول | سوئیچ شبکه PoE 5 پورت 10/100Mbps |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 60w/120w |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| نام محصول | سوئیچ بای پس مدیریت شده 8 پورت L2 |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت DIN گیگابیتی PoE |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| نام محصول | سوئیچ اترنت سریع 6 پورت DIN |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| مس | 4*10/100M RJ45 بدون PoE |
| ویژگی | غیر PoE، مدیریت نشده |
| سفارشی سازی | پشتیبانی کنید |
| نام محصول | افزونه ایثرنت در فضای باز |
|---|---|
| پورت های PoE | پشتیبانی 1-4 پورت PoE 30W |
| ورودی PD | پورت 5، 30W/60W/90W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| تضمین | سه سال |
| منبع تغذیه | ورودی دوگانه برق 48-52 ولت DC |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیت اترنت |
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| نام محصول | سوئیچ DIN PoE شبکه 8 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 180 وات |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |