| نام محصول | سوئیچ بای پس فیبر نوری صنعتی 4 پورت |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120 وات |
| نام محصول | سوئیچ DIN PoE 4 پورت 10/100M |
|---|---|
| ورودی برق | دوگانه DC48V |
| بودجه PoE | 60w/120w |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| فاصله پو | 100 متر |
| نام محصول | سوئیچ فیبر نوری مدیریت شده 6 پورت RSTP |
|---|---|
| فیبر | اسلات های 2*1G SFP |
| مس | 4*10/100/1000Mbps |
| چیپست | REALTEK |
| سفارشی سازی | پشتیبانی کنید |
| نام محصول | مدیا مبدل فیبر مگابیت صنعتی |
|---|---|
| فیبر | 1*100 متر شکاف SFP |
| مس | 1*10/100mbps بدون پو |
| ویژگی | مدیریت نشده، غیر POE |
| سفارشی سازی | پشتیبانی می کند |
| نام محصول | سوئیچ شبکه فیبر 8 پورت PoE دوربین مداربسته |
|---|---|
| ویژگی | پو ، بدون کنترل |
| بودجه PoE | 15.4W/30W، بودجه 120W |
| قدرت | ورودی AC (100-240V) |
| سفارشی سازی | بله |
| منبع تغذیه | DC48-52V |
|---|---|
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر |
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| نام | 2 مبدل رسانه ای اترنت سریع پورت |
|---|---|
| شبکه محلی کابلی | درگاه 1* 10/100Mbps RJ45 |
| فیبر | درگاه SFP 1* 100M |
| دمای کار | -40 ~ 75°C |
| عملکرد | پشتیبانی از POE AT/AF |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| Mtbf | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| وضعیت محصولات | سهام |
| نام محصول | مبدل مدیا فیبر بیدی |
|---|---|
| اتصال فیبر | استاندارد SC، ST/FC اختیاری |
| ولتاژ ورودی | DC 5V1A با آداپتور برق خارجی |
| اندازه | 7 سانتیمتر (W) x 9.3 سانتیمتر (D) x 2.5 سانتیمتر (ح) |
| طول موج | 1310/1550 نانومتر |
| نام محصول | ماژول گیرنده نوری 10G |
|---|---|
| سازگار | سیسکو ، TP-Link و غیره دستگاه های باز |
| نرخ | 10 گیگابیت بر ثانیه |
| بندر | فیبر LC ، Dupelx |
| طول موج | 1310 نانومتر، تک حالت |