| نام محصول | سوئیچ فیبر Poe Industrial Olycom |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| مس | 4*10/100Mbps RJ45/POE |
| فاصله POE | 100 متر |
| پروتکل POE | 802.3Af/802.3AT در بندر 1 ~ 4 |
| Features | Vlan, extend mode |
|---|---|
| نام محصول | 24 پورت سوئیچ شبکه POE تجاری |
| PoE budget | 300W |
| نرخ | 10/100Mbps و Gigabit uplinks |
| Power input | AC input, 100V~240V |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی 12 پورت مدیریت شده |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| حفاظت از موج | ± 4 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| عملکرد | پشتیبانی از LACP، POE، QoS، SNMP، VLAN |
| نام محصول | 4 پورت سریع اترنت پو سوئیچ |
|---|---|
| فیبر | 2*100 متر شکاف SFP |
| شبکه | 4*10/100M خودرسانی RJ45 |
| بودجه POE | 120 وات |
| فاصله POE | 100 متر |
| Product Name | 6 port industrial poe switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| نام محصول | 2 پورت تبدیل کننده رسانه های صنعتی |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| فاصله انتقال | 2KM-120KM |
| گواهینامه | مطابقت با CE FCC ROHS |
| نرخ داده | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| نام محصول | سوئیچ IEEE 802.3bt با مدیریت 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | 802.3af، 802.3at، 802.3bt |
| بودجه POE | 540 وات |
| سرعت | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده POE 8 پورت دین ریل |
|---|---|
| سرعت | 1G/2.5G برای نوری، گیگابیت برای مس |
| بودجه POE | 480 وات |
| استاندارد POE | PoE af/at/bt، حداکثر خروجی 90W |
| نوع نصب | استفاده از دسکتاپ |
| نام محصول | مبدل فیبر صنعتی گیگابیت |
|---|---|
| سرعت فیبر | 100 متر یا 1 گرم سنجش خودکار |
| ورودی برق | 12-52VDC |
| قدرت بدون بار | 5w |
| راه نصب | DIN-Rail یا نصب دیواری |
| منبع برق | DC 12-48V |
|---|---|
| دمای کار | -45 تا 75 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | کلید POE خورشیدی 4 پورت |
| درخواست | نیروی خورشیدی |
| وضعیت محصولات | ذخایر |