| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده 8 پورت Din PoE |
|---|---|
| بودجه POE | 480W/720W |
| پروتکل POE | استاندارد PoE af/at/bt |
| مدیریت | پشتیبانی، لایه 2 |
| روش نصب | نوع ریلی دین |
| نام محصول | 8 پورت L2 سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | اسلات های 2*1G SFP |
| مس | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| چیپست | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ PoE مدیریت شده 10G |
|---|---|
| پورت های فیبر | 4 پورت SFP از 10G پشتیبانی می کند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| تولید کننده | قبول کن |
| نام محصول | سوئیچ PoE 5 پورت بدون مدیریت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی دوگانه DC12V~DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| خروجی پو | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری |
|---|---|
| رابط | LC |
| وزن | 350 گرم |
| نوع نصب | ریل دین، دیوار یا رومیزی |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |
| Product name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting type | Din rail, wall or desktop |
| Power input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 3 port industrial media converter |
|---|---|
| Power input | 9 to 52v DC redundant power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری 2*2B |
|---|---|
| کانکتور | LC |
| OEM | قبول کن |
| رابط فیبر نوری | SC/LC |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |