| نام محصول | سوئیچ شبکه 5 پورت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ POE مدیریت صنعتی |
|---|---|
| سرعت | 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
| بودجه | 240W |
| ورودی ولتاژ | DC48V |
| ضمانت | 3 سال |
| نام محصول | سوئیچ فیبر صنعتی Gigabit |
|---|---|
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| بودجه POE | 120W/240W |
| استاندارد POE | 15.4W/30W |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | 48 ولت (حداکثر 52 ولت) |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده پو صنعتی 8 پورت |
|---|---|
| پروتکل POE | PoE af/at/bt |
| کنسول | RS-232 (RJ-45) |
| ورودی برق | DC48V~DC57V |
| روش نصب | دین ریل |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده 8 پورت Din PoE |
|---|---|
| بودجه POE | 480W/720W |
| پروتکل POE | استاندارد PoE af/at/bt |
| مدیریت | پشتیبانی، لایه 2 |
| روش نصب | نوع ریلی دین |
| نام محصول | 8 پورت L2 سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | اسلات های 2*1G SFP |
| مس | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| چیپست | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ PoE مدیریت شده 10G |
|---|---|
| پورت های فیبر | 4 پورت SFP از 10G پشتیبانی می کند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| تولید کننده | قبول کن |
| نام محصول | سوئیچ PoE 5 پورت بدون مدیریت |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 ساعت |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی 5 پورت گیگابیتی |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی دوگانه DC12V~DC48V |
| بودجه PoE | 120 وات |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| خروجی پو | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری |
|---|---|
| رابط | LC |
| وزن | 350 گرم |
| نوع نصب | ریل دین، دیوار یا رومیزی |
| ورودی برق | DC12V~DC52V |