| نام محصول | سوئیچ شبکه 8 پورت گیگابیت کارخانه OEM |
|---|---|
| حفاظت از ولتاژ | ± 6 کیلو ولت |
| حالت ارتباطی | فول دوبلکس و نیمه دوبلکس |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| OEM | قبول کنید |
| Product name | 90W gigabit industrial poe extender |
|---|---|
| Transmission mode | Storage and forward |
| Surge protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| نام محصول | سوئیچ PoE مدیریت فیبر نوری 7 پورت |
|---|---|
| فیبر | 1*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 90W/180W |
| نام محصول | سوئیچ اترنت مدیریت شده Din Rail |
|---|---|
| پورت فیبر | 4 اسلات SFP، مبتنی بر گیگابیت |
| درگاه اترنت | 16 پورت، غیر PoE |
| حفاظت از موج | 8 کیلو ولت |
| روش نصب | DIN35 یا نصب روی دیوار |
| نام محصول | توسعه دهنده PoE صنعتی گیگابیتی 5 پورت |
|---|---|
| ورودی برق | پورت 5 حداکثر 90 وات |
| خروجی PoE | پورت 1 ~ 4 |
| استاندارد POE | 802.3af, 802.3at |
| فاصله POE | 100 متر |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 managed, non-PoE |
| Power input | Single AC100V~240V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر 8 پورت کامل 10 گرم |
|---|---|
| سرعت فیبر | 1G/2.5G/10G |
| نشان | مدیریت نشده، غیر POE |
| قدرت | ورودی DC12V |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | 10G سوئیچ شبکه مدیریت شده تجاری |
|---|---|
| فیبر | 4*1G/2.5G/10G |
| سرعت مس | 10/100/1000M |
| ویژگی | L2 مدیریت شده، غیر PoE |
| ولتاژ | AC100V ~ AC240V |
| نام محصول | مبدل فیبر گیگابیتی SFP به اترنت |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP برای ماژول های SM MM |
| نرخ انتقال | 10/100/1000Mbps |
| قدرت | ورودی AC 220 ولت |
| جدول آدرس MAC | 4k |
| نام محصول | 2 پورت تبدیل کننده رسانه ای صنعتی اترنات |
|---|---|
| نرخ | 100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| ورودی برق | 12-52VDC |
| ابعاد | 113.8 x 93 x 34.9 میلی متر |
| راه نصب | نصب ریل |