| نام محصول | 4 پورت گیگابیت سوئیچ صنعتی پو |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه | 120w |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| Features | Vlan, extend mode |
|---|---|
| نام محصول | 24 پورت سوئیچ شبکه POE تجاری |
| PoE budget | 300W |
| نرخ | 10/100Mbps و Gigabit uplinks |
| Power input | AC input, 100V~240V |
| نام محصول | سوئیچ صنعتی PoE 8 پورت |
|---|---|
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| پورت های PoE | 8 پورت پشتیبانی POE |
| برند | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W/60W |
| نام محصول | سوئیچ بدون مدیریت پو |
|---|---|
| پورت فیبر | 1 * پورت SFP |
| عملکرد | POE AT / AF |
| ولتاژ ورودی منبع برق POE | DC48V-52V |
| دمای کار | -40 تا 75 درجه سانتی گراد |
| Product name | Gigabit fiber Ethernet media converter |
|---|---|
| Size | 93*70*25mm |
| Weight | 0.15kg net weight |
| Wavelength | 850nm/1310nm |
| Input Voltage | DC5V1A |
| نام محصول | سوئیچ مدیریت شده POE 8 پورت دین ریل |
|---|---|
| سرعت | 1G/2.5G برای نوری، گیگابیت برای مس |
| بودجه POE | 480 وات |
| استاندارد POE | PoE af/at/bt، حداکثر خروجی 90W |
| نوع نصب | استفاده از دسکتاپ |
| Product Name | 6 port industrial poe switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product name | Gigabit PoE fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP slots, 4 Ethernet ports |
| POE budget | 60W |
| N.W | 0.63kg |
| Power supply | 52V1.25A |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE budget | 15.4W/30W |
| Power supply | DC48V |
| نام محصول | سوئیچ POE شبکه دوربین مداربسته هیبریدی |
|---|---|
| بودجه POE | 120 وات |
| ورودی برق | AC100 ~ 240 ولت |
| بندر | 10 پورت، پورت اترنت کامل |
| سرعت | 10/100/1000M برای Uplink، 10/100M برای Downlink |