| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP slot |
| پورت شبکه | 1*10/100mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| تراشه | REALTEK |
| نام محصول | سوئیچ بای پس نوری مدیریت شده 10G |
|---|---|
| پورت های فیبر | 4 SFP پشتیبانی 10G |
| عملکرد دور زدن | اختیاری |
| حفاظت از موج | ± 6 کیلو ولت |
| نصب | نصب ریل/دیواری |
| Product Name | 3 port industrial media converter |
|---|---|
| Power input | 9 to 52v DC redundant power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| نام محصول | سوئیچ پو صنعتی 2 پورت |
|---|---|
| ورودی برق | قدرت اضافی 48 تا 52 ولت DC |
| توان خروجی POE | 15.4W/30W |
| مسکن | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | سوئیچ فیبر PoE مدیریت شده 2.5G |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP 4*100M/1G/2.5G |
| مس | مس 4*100M/1G با PoE |
| بودجه PoE | 802.3af/at، بودجه 120W |
| ورودی برق | DC48V |
| نام | سوئیچ شبکه POE |
|---|---|
| بندر | پورت های شبکه 8*10/100Mbps ، پورت های شبکه 2*10/100/1000Mbps ، 1*درگاه فیبر GigabitsFP |
| ابعاد (L×W×H) | 220mm*140mm*45mm |
| دمای کار | 0°C~55°C |
| استاندارد POE | AF/AT |
| نام محصول | سوئیچ PoE خورشیدی |
|---|---|
| LEDS | برق، شبکه، فیبر |
| مارک | Olycom/تخصیص شده/بدون برند |
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| محفظه | درجه حفاظت IP40، نوع ریل DIN |
| نام محصول | 8 پورت L2 سوئیچ شبکه مدیریت شده |
|---|---|
| حفاظت | ± 6 کیلو ولت |
| OEM | پشتیبانی کنید |
| نصب و راه اندازی | 35 میلی متر DIN-RAIL یا WALLOUTING |
| تابع | SNMP ، ERPS ، ACL ، MAC ، VLAN ، IGMP ، QOS |
| نام محصول | سوئیچ شبکه Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| نرخ انتقال | گیگابیت |
| بندر | 1 * SC دو درگاه فیبر + 2 * درگاه RJ45 |
| عملکرد | پشتیبانی PoE 15.4W/30W |
| منبع برق | DC 48-52 V |
| نام محصول | رک 1U 24 پورت سوئیچ POE صنعتی |
|---|---|
| قدرت | برق اضافی DC48V-52V |
| اندازه جدول آدرس MAC | 8K |
| ال ای دی ها | برق، شبکه، فیبر |
| کلاس ایمنی | IP30 |