| نام محصول | سوئیچ بای پس مدیریت شده 8 پورت L2 |
|---|---|
| فیبر | 2*100m/1g/2.5g شکاف SFP |
| مس | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| نام محصول | مبدل فیبر گیگابیتی PoE-PSE |
|---|---|
| بندر | 1 فیبر 1 مس |
| فیبر | SC، دوبلکس |
| شبکه محلی کابلی | 10/100/1000Mbps |
| ولتاژ | ۴۸ ولت |
| نام محصول | سوئیچ نوری OXC |
|---|---|
| بندر | 48 ورودی/خروجی، کانکتور LC/UPC |
| ورودی برق | ورودی دوگانه AC85~264V |
| صفحه نمایش LED | بله |
| جزئیات بسته بندی | 1 قطعه در جعبه، 10 کیلوگرم گیگاوات |
| نام محصول | مبدل مدیا سخت شده poe با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| بودجه POE | 30 وات |
| اندازه | 114*93*35mm |
| ولتاژ | DC48V~DC52V |
| استاندارد POE | POE af/at |
| نام محصول | مبدل مدیا فیبر POE مگابیت |
|---|---|
| فیبر | SC، ST FC اختیاری است |
| نرخ | 10/100 مگابیت بر ثانیه |
| ولتاژ | ۴۸ ولت |
| ابعاد | 70 میلیمتر (عرض) × 93 میلیمتر (د) × 28 میلیمتر (ع) |
| نام محصول | 24 پورت L2 L3 سوئیچ اترنت مدیریت شده |
|---|---|
| فیبر | اسلات SFP 12*100M/1G/2.5G |
| مس | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 500 وات |
| نام محصول | سوئیچ تجاری گیگابیتی POE 28 پورت |
|---|---|
| ویژگی | مدیریت نشده، PoE |
| نوری | اسلات 2*1G SFP |
| سرعت | کاملا مبتنی بر گیگابیت |
| ورودی برق | AC100 ~ 240 ولت |
| نام محصول | سوئیچ اترنت چند گیگابیتی 8 پورت PoE |
|---|---|
| ویژگی | پو ، بدون کنترل |
| بودجه PoE | 15.4W/30W، بودجه 100W |
| قدرت | ورودی AC (100-240V) |
| سفارشی سازی | بله |
| نام محصول | سوئیچ 8 پورت DIN گیگابیتی PoE |
|---|---|
| استاندارد پو | 15.4W/30W |
| بودجه PoE | 120W/240W |
| خروجی پو | DC48V، فعال PoE |
| ولتاژ | ورودی DC48V |
| نام محصول | سوئیچ فیبر گیگابیتی PoE 16 پورت |
|---|---|
| درگاه | لینک های آپلود 4*1G/2.5G SFP |
| بودجه PoE | 500 وات |
| ورودی برق | ورودی دوگانه AC (100V~240V) |
| خروجی پو | DC48V |