| نام محصول | مبدل مدیا فیبر بیدی |
|---|---|
| اتصال فیبر | استاندارد SC، ST/FC اختیاری |
| ولتاژ ورودی | DC 5V1A با آداپتور برق خارجی |
| اندازه | 7 سانتیمتر (W) x 9.3 سانتیمتر (D) x 2.5 سانتیمتر (ح) |
| طول موج | 1310/1550 نانومتر |
| نام محصول | gigabit poe splitter |
|---|---|
| بندر | PoE وارد، داده خارج، خروجی DC |
| ولتاژ خروجی | DC12V/DC24V |
| سرعت | 10/100/1000Mbps |
| نصب | دیوار کوه |
| نام محصول | مبدل فیبر مدیا |
|---|---|
| اتصال فیبر | استاندارد SC، ST/FC اختیاری است |
| فاصله انتقال | 60 کیلومتر |
| ولتاژ ورودی | DC 5V1A با آداپتور قدرت خارجی |
| نمونه | در دسترس |
| نام محصول | صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm ماژول |
|---|---|
| فاصله | 550 میلیون |
| فیبر | LC ، دوبلکس ، 850nm |
| دمای کاری | -40 تا 85+ درجه سانتیگراد |
| ویژگی | 1.25 گیگابایت در ثانیه ، قابل جمع شدن |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| Mtbf | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| وضعیت محصولات | سهام |
| Product name | 10gb SFP module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |
| نام محصول | ماژول فیبر Gigabit SFP |
|---|---|
| نرخ | 1.25 گيگابايت در ثانيه، گيگابيت |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM |
| فاصله | 20 کیلومتر |
| نوع فیبر | فیبر تک حالت (SMF) ، درگاه LC |
| نام محصول | برق صنعتی 480 وات |
|---|---|
| ورودی ولتاژ | AC/DC |
| ولتاژ خروجی | 48-55vdc |
| محدوده دما | -40 تا +70 درجه سانتیگراد |
| UL لیست شده است | آره |
| Product name | BNC video digital optical converter |
|---|---|
| Fiber | FC port, single fiber |
| Distance | 20Km on single mode fiber |
| Power | DC input, 5V1A |
| Dimension | 17.9cm*13.1cm*5cm |
| Product name | RS485 to fiber optic converter |
|---|---|
| ویدیو | ویدیوی آنالوگ 8ch |
| Data | 1ch, RS485 format |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| Voltage | 5V |