| نام محصول | صنعتی 1.25G SFP 1000Base-SX 850nm ماژول |
|---|---|
| فاصله | 550 میلیون |
| فیبر | LC ، دوبلکس ، 850nm |
| دمای کاری | -40 تا 85+ درجه سانتیگراد |
| ویژگی | 1.25 گیگابایت در ثانیه ، قابل جمع شدن |
| نام محصول | مبدل مینی فیبر نوری 2 پورت |
|---|---|
| Mtbf | ≥100000 ساعت |
| نرخ داده | 10/100/1000Mbps |
| مسکن | نصب ریل/دیواری |
| وضعیت محصولات | سهام |
| Product name | 10gb SFP module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |
| نام محصول | ماژول فیبر Gigabit SFP |
|---|---|
| نرخ | 1.25 گيگابايت در ثانيه، گيگابيت |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر، WDM |
| فاصله | 20 کیلومتر |
| نوع فیبر | فیبر تک حالت (SMF) ، درگاه LC |
| نام محصول | برق صنعتی 480 وات |
|---|---|
| ورودی ولتاژ | AC/DC |
| ولتاژ خروجی | 48-55vdc |
| محدوده دما | -40 تا +70 درجه سانتیگراد |
| UL لیست شده است | آره |
| Product name | BNC video digital optical converter |
|---|---|
| Fiber | FC port, single fiber |
| Distance | 20Km on single mode fiber |
| Power | DC input, 5V1A |
| Dimension | 17.9cm*13.1cm*5cm |
| Product name | RS485 to fiber optic converter |
|---|---|
| ویدیو | ویدیوی آنالوگ 8ch |
| Data | 1ch, RS485 format |
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| Voltage | 5V |
| نام محصول | توسعه دهنده ویدئو 3G SDI به فیبر |
|---|---|
| طول موج | 1310 نانومتر/1550 نانومتر |
| فیبر | LC نوری |
| ولتاژ | DC5V1A |
| وزن | 0.5 کیلوگرم در هر قطعه |
| نام محصول | ترانسپونر چندپلکسی منسجم 200G |
|---|---|
| سمت مشتری | 100G QSFP28 |
| سمت خط | 200G CFP2 DCO |
| نشان | اختیاری 100G/200G در سمت خط |
| جزئیات بسته بندی | 1 عدد در کارتن، 1 کیلوگرم به ازای هر عدد وزن ناخالص |